English
Foto lektoraFoto lektora
Aktuálně
NewsRozvrh kurzů podzim 2024
16.7.2024

TANEČNÍ KURZY PODZIM-ZIMA 2024/2025: ZAHÁJENO PŘIHLAŠOVÁNÍ

Právě jsme spustili přihlašování na taneční kurzy PODZIM-ZIMA 2024/2025. První (zkušební) lekce proběhnou v týdnu 16.-22.9.2024 – v tomto týdnu si můžete vyzkoušet všechny naše lekce zcela nezávazně za 100 Kč!

Přihlašování na všechny lekce/kurzy probíhá prostřednictvím REZERVAČNÍHO SYSTÉMU TANEČNÍ ŠKOLY. Rezervace lekce/kurzu je nutná, i když jste u nás navštěvoval/a jarní kurz! Pokud rezervaci nevytvoříte, nebudeme Vám v podzimním kurzu držet místo.

Před rezervací lekcí/kurzů si prosím zkontrolujte Váš profil, zda máte v sekci "Nastavení" pod položkou "Označení" správně uvedené, zda jste/nejste „DÍTĚ/STUDENT PREZENČNÍHO STUDIA“. Toto nastavení si sám/sama upravte, pokud není aktuální. V případě, že tak neučiníte, systém Vám zobrazí chybné ceny. Potvrzením o studiu (popř. kartou ISIC) se prokážete na první lekci kurzu.


REZERVACE LEKCE / REZERVACE KURZU

Rezervační systém Vám nabídne “rezervaci 1 lekce” a “rezervaci celého kurzu”.

REZERVACI 1 LEKCE (první lekce kurzu) zvolte v případě, že si chcete daný kurz nejprve vyzkoušet a pak až se rozhodnout, jestli jej budete pravidelně navštěvovat. Aby se nestalo, že se kurz mezitím obsadí, budeme Vám držet místo v celém kurzu, a to až do konce první lekce. Pokud nám po hned první lekci nahlásíte na recepci, že máte o kurz zájem, místo pro Vás mít budeme. Pokud o kurz nebudete mít zájem, nic se neděje. Tímto způsobem se můžete přihlásit na více zkušebních lekcí a po první lekci si vybrat.

REZERVACI CELÉHO KURZU zvolte v případě, že už jste si jistý/á, že kurz chcete navštěvovat celý. Zvolíte-li tuto variantu, bude potřeba zaplatit kurz předem (do 10.9.2024). Bonusem za to budete mít první lekci daného kurzu zdarma (nebudete platit 100 Kč). Kurz zahrnuje 15 po sobě následujících lekcí probíhajících pravidelně každý týden ve stejném čase.


NOVINKY A ZMĚNY PODZIM-ZIMA 2024/2025

1) NOVÍ A STARONOVÍ LEKTOŘI

Denis (Street dance děti 6-9 let, Femme flavor),
Elis (Shuffle dance),
Péťa (Shuffle dance),
Jíťa (Latinsko-americké tance pro ženy),
Jonáš & Katka (Hustle),


2) NOVÉ TANEČNÍ STYLY

Street dance děti 10-13 let pro mírně pokročilé
Femme flavor pro začátečníky a mírně pokročilé
Hustle (páry) pro začátečníky


3) OSTATNÍ

Redesign celého webu.
Renovace tanečních studií: nové záclony a závěsy, výmalba, nové fotky, nový design nástěnek, drobné opravy.
Ceny lekcí a kurzů jsme oproti loňsku zvýšili v průměru o cca 11 %, což zhruba odpovídá loňské inflaci (10,7 %). Více info najdete v Ceníku.


4) NÁVAZNOSTI KURZŮ

V sekci Návaznosti kurzů najdete, která úroveň pokročilosti je pro Vás vhodná – ať už jste začátečník, nebo pokročilejší tanečník.Rozvrh kurzů léto 2024
13.5.2024

ROZVRH & CENÍK 5-DENNÍCH VEČERNÍCH KURZŮ LÉTO 2024

V létě budou probíhat kurzy tanečních stylů: Bachata pro ženy, Balet, Břišní a orientální tance, Contemporary dance, Dancehall, Femme flavor, Hatha jóga, Hip-hop, K-pop/Pop dance, Latinsko-americké tance pro ženy, Popping, Shuffle dance, Standardní a latinsko-americké tance, Urban choreo.

OBECNÉ INFO

5-denní večerní kurzy jsou intenzivní kurzy konkrétního zaměření s jedním z vašich oblíbených lektorů. Zahrnují zpravidla 5 lekcí v rámci jednoho týdne, a to každý den od pondělí do pátku ve stejném večerním čase (např. Shuffle dance 8.-12.7. 17:30-19:00). Pro přihlášení není vůbec podmínkou účast v našich jarních kurzech. Lekce označené ZAČ (začátečníci), ZAČ+MP (začátečníci a mírně pokročilí) a ZAČ AŽ POKR (všechny úrovně pokročilosti) jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Lekce MP+SP (mír a středně pokročilí) jsou určené primárně pro ty, kdo se danému tanečnímu stylu věnují alespoň půl roku (lépe rok a více).

PŘIHLÁŠENÍ A PODMÍNKY

Přihlašování probíhá online přes REZERVAČNÍ SYSTÉM. Po přihlášení do rezervačního systému vyberte správný kalendář ("LÉTO 2024 Můstek - velký sál", "LÉTO 2024 Jiřího z Poděbrad - střední sál") a posuňte se šipkami nad kalendářem na týden, kdy daný kurz probíhá. Najeďte kurzorem myši nad pondělní lekci kurzu a klikněte na "Rezervovat celý kurz". Dále vyplníte jméno osoby, která na kurz dorazí (ve většině případů Vaše jméno) a zvolením formu platby (hotově/převodem) potvrdíte rezervaci. Automaticky Vám přijde email s informacemi a případně platebními údaji. Takto si můžete rezervovat libovolný počet letních kurzů. Na letní 5-denní kurzy se nevztahují slevy pro studenty. K úhradě nelze využít náhradní vstupy ze sezóny JARO 2024.
Při platbě do 31.5. cena 990 Kč / 5 lekcí (90 min).

ZRUŠENÍ REZERVACE LEKCE

Jestliže si rezervujete letní kurz a nemůžete přijít z jakéhokoli důvodu na některou lekci, zrušte rezervaci této lekce v rezervačním systému. Rezervaci můžete zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Alternativně můžete nahlásit zrušení rezervace lekce emailem (info@tsvoila.cz) či telefonicky (731142796) - pak je nutné zrušit rezervaci nejpozději 24 hodin předem. Za včasně zrušenou rezervaci dostanete "Náhradní vstup LÉTO 2024". Tento vstup můžete použít pro úhradu jakékoli lekce v rámci sezóny LÉTO 2024 (17.6.-13.9.).

STORNO CELÉHO KURZU

Jestliže si rezervujete letní kurz a nemůžete z jakéhokoli důvodu dorazit na celý kurz, je nutné rezervaci zrušit emailem (info@tsvoila.cz) či telefonicky (731142796), a to nejpozději do data splatnosti ceny kurzu. Pokud rezervaci předem nezrušíte, budeme Vám účtovat storno poplatek ve výši ceny 1 lekce kurzu. Zrušení rezervace kurzu je možné pouze emailem nebo telefonicky, rezervační systém Vám povolí pouze zrušení rezervace jednotlivé lekce (nikoli celého kurzu). V případě absence na celém kurzu ze zdravotních důvodů činí storno poplatek 50 % ze zaplacené částky - nutno prokázat do 7 dnů po skončení kurzu.PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace