English
ROZVRH A CENÍK LÉTO 2024
SCHEDULE & PRICELIT SUMMER 2024
Foto lektorů
... Rozvrhy

Rozvrh a ceník 5-denních večerních kurzů LÉTO 2024

26.4.2024

5-DENNÍ VEČERNÍ KURZY LÉTO 2024

V létě budou probíhat kurzy tanečních stylů: Bachata pro ženy, Balet, Břišní a orientální tance, Contemporary dance, Dancehall, Femme flavor, Hatha jóga, Hip-hop, K-pop/Pop dance, Latinsko-americké tance pro ženy, Popping, Shuffle dance, Standardní a latinsko-americké tance, Urban choreo.

OBECNÉ INFO

5-denní večerní kurzy jsou intenzivní kurzy konkrétního zaměření s jedním z vašich oblíbených lektorů. Zahrnují zpravidla 5 lekcí v rámci jednoho týdne, a to každý den od pondělí do pátku ve stejném večerním čase (např. Shuffle dance 8.-12.7. 17:30-19:00). Pro přihlášení není vůbec podmínkou účast v našich jarních kurzech. Lekce označené ZAČ (začátečníci), ZAČ+MP (začátečníci a mírně pokročilí) a ZAČ AŽ POKR (všechny úrovně pokročilosti) jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Lekce MP+SP (mír a středně pokročilí) jsou určené primárně pro ty, kdo se danému tanečnímu stylu věnují alespoň půl roku (lépe rok a více).

PŘIHLÁŠENÍ A PODMÍNKY

Přihlašování probíhá online přes REZERVAČNÍ SYSTÉM. Po přihlášení do rezervačního systému vyberte správný kalendář ("LÉTO 2024 Můstek - velký sál", "LÉTO 2024 Jiřího z Poděbrad - střední sál") a posuňte se šipkami nad kalendářem na týden, kdy daný kurz probíhá. Najeďte kurzorem myši nad pondělní lekci kurzu a klikněte na "Rezervovat celý kurz". Dále vyplníte jméno osoby, která na kurz dorazí (ve většině případů Vaše jméno) a zvolením formu platby (hotově/převodem) potvrdíte rezervaci. Automaticky Vám přijde email s informacemi a případně platebními údaji. Takto si můžete rezervovat libovolný počet letních kurzů. Na letní 5-denní kurzy se nevztahují slevy pro studenty. K úhradě nelze využít náhradní vstupy ze sezóny JARO 2024.
Při platbě do 31.5. cena 990 Kč / 5 lekcí (90 min).

ZRUŠENÍ REZERVACE LEKCE

Jestliže si rezervujete letní kurz a nemůžete přijít z jakéhokoli důvodu na některou lekci, zrušte rezervaci této lekce v rezervačním systému. Rezervaci můžete zrušit nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Alternativně můžete nahlásit zrušení rezervace lekce emailem (info@tsvoila.cz) či telefonicky (731142796) - pak je nutné zrušit rezervaci nejpozději 24 hodin předem. Za včasně zrušenou rezervaci dostanete "Náhradní vstup LÉTO 2024". Tento vstup můžete použít pro úhradu jakékoli lekce v rámci sezóny LÉTO 2024 (17.6.-13.9.).

STORNO CELÉHO KURZU

Jestliže si rezervujete letní kurz a nemůžete z jakéhokoli důvodu dorazit na celý kurz, je nutné rezervaci zrušit emailem (info@tsvoila.cz) či telefonicky (731142796), a to nejpozději do data splatnosti ceny kurzu. Pokud rezervaci předem nezrušíte, budeme Vám účtovat storno poplatek ve výši ceny 1 lekce kurzu. Zrušení rezervace kurzu je možné pouze emailem nebo telefonicky, rezervační systém Vám povolí pouze zrušení rezervace jednotlivé lekce (nikoli celého kurzu). V případě absence na celém kurzu ze zdravotních důvodů činí storno poplatek 50 % ze zaplacené částky - nutno prokázat do 7 dnů po skončení kurzu.

Rozvrh kurzů léto 2024

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace