English Česky
ROZVRH KURZŮ LÉTO 2023
Foto lektorů
... Rozvrhy

Rozvrh 5denních večerních kurzů a cvičení LÉTO 2023

8.5.2023

5-DENNÍ VEČERNÍ KURZY LÉTO 2023

5-denní večerní kurzy jsou intenzivní kurzy konkrétního zaměření s jedním z vašich oblíbených lektorů. Zahrnují zpravidla 5 lekcí v rámci jednoho týdne, a to každý den od pondělí do pátku ve stejném večerním čase. Pro přihlášení není vůbec podmínkou účast v našich jarních kurzech. Lekce ZAČ (začátečníci), ZAČ+MP (začátečníci a mírně pokročilí) a ALL (všichni) jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Lekce MP+SP (mír a středně pokročilí) jsou určené primárně pro ty, kdo se danému tanečnímu stylu věnují alespoň půl roku (lépe rok a více).

Přihlašování probíhá online přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM. Nemáte-li dosud vytvořenou registraci do našeho rezervačního systému, registrujte se přes www.tsvoila.cz. Pokračujte přihlášením do rezervačního systému. Dále vyberte správný kalendář ("REZERVACE Můstek - velký sál", "REZERVACE Jiřího z Poděbrad - střední sál") a posuňte se šipkami nad kalendářem na týden, kdy daný kurz probíhá. Najeďte kurzorem myši nad pondělní lekci kurzu a klikněte na "Rezervovat kurz". Dále vyplníte jméno osoby, která na kurz dorazí (ve většině případů Vaše jméno) a zvolením formu platby (hotově/převodem) potvrdíte rezervaci. Automaticky Vám přijde email s informacemi a případně platebními údaji. Takto si můžete rezervovat libovolný počet letních kurzů. Na letní 5-denní kurzy se nevztahují slevy pro studenty. K úhradě nelze využít náhradní vstupy ze sezóny JARO 2023. Více info k našim tanečním sálům a lektorům najdete na www.tsvoila.cz. Při platbě do 4.6. sleva až 36 % z ceny letních 5-denních kurzů!

BODYTERAPEUTICKÁ CVIČENÍ LÉTO 2023

Letní lekce Bodyterapetická cvičení budou probíhat ve studiu Jiřího z Poděbrad pravidelně každý týden ve Čt 17:30-19:00 v termínu 22.6.-31.8. (s výjimkou Čt 20.7.) = celkem 10 lekcí LÉTO 2023. Pokud dojde k neplánovanému zrušení některé letní lekce, kurz bude prodloužený do 7.9., případně až do 14.9. Lekce jsou určené každému, koho zajímá vlastní tělo, chce objevovat jeho specifickou řeč a to, co mu vzájemná synergie spolu s myslí a emocemi může nabídnout. Lekce na sebe nenavazují, takže je možné chodit i zcela nepravidelně. Více info k lekcím najdete na www.tsvoila.cz. Doporučený věk: 17+

Přihlašování probíhá online přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM. Nemáte-li dosud vytvořenou registraci do našeho rezervačního systému, registrujte se přes www.tsvoila.cz. Pokračujte přihlášením do rezervačního systému. Dále máte dvě možnosti:

a) PLATBA JEDNOTLIVÝCH LEKCÍ (SINGLE CLASS)
V rezervačním systému vyberte kalendář "REZERVACE Jiřího z Poděbrad - střední sál" a posuňte se šipkami nad kalendářem na týden, kdy daná lekce probíhá. Najeďte kurzorem myši nad lekci a klikněte na "Rezervovat lekci". Dále vyplníte jméno osoby, která na lekci dorazí (ve většině případů Vaše jméno) a zvolením formu platby (hotově/převodem) potvrdíte rezervaci. Automaticky Vám přijde email s informacemi a případně platebními údaji. Takto si můžete rezervovat libovolný počet letních lekcí. Každá jednotlivě placená lekce stojí 300 Kč.

b) ZVÝHODNĚNÁ PERMANENTKA NA 5 LEKCÍ
V rezervačním systému klikněte natlačítko "Kalendář". Následně uvidíte možnost "Moje permanentky", kde klikněte na "Koupit". Vyberte permanentku "Bodyterapeutická cvičení LÉTO 2023 (5x)" a zvolte formu platby (kreditem/převodem). Automaticky Vám přijde email s informacemi a případně platebními údaji. Až budete mít permanetku zakoupenou, rezervujte si jednotlivé lekce v kalendáři "REZERVACE Jiřího z Poděbrad - střední sál" a formu platby zvolte permanentku "Bodyterapeutická cvičení LÉTO 2023 (5x)". Takto si můžete během léta rezervovat 5 libovolných lekcí tohoto kurzu. S permanentkou Vás každá lekce vyjde na 238-260 Kč (v závislosti na tom, zda permanentku koupíte do 4.6., nebo později).

Rozvrh kurzů léto 2023

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 3.12.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace