English Česky
CENÍK PODZIM-ZIMA 2023/2024
Foto lektorů
... Ceny a podmínky

CENÍK LEKCÍ A KURZŮ PODZIM-ZIMA 2023/2024 (18.9.2023 - 21.1.2024*)

* Kurzy začínají v týdnu 18.-24.9.2023 dle rozvrhu kurzů. Kurzy končí poté, co proběhne zkušební lekce a následujících 15 lekcí. O případném zrušení lekcí a následném prodloužení kurzu Vás vždy informujeme emailem. K rušení lekcí dochází spíše výjimečně, nejčastěji z důvodu nemoci nebo úrazu lektora. Prodloužení kurzu zpravidla není důvodem pro storno kurzu (viz Obchodní podmínky).


Kurz vs. Single class

Naprostá většina lidí dochází na naše lekce formou kurzů, tzn. navštěvují lekce pravidelně a zaplatí si na začátku sezóny celý kurz (15 lekcí). Vzhledem k návaznosti lekcí příliš nedoporučujeme chodit nepravidelně systémem single class, nicméně pokud máte z jakéhokoli důvodu zájem platit samostatně každou lekci, na kterou dorazíte, je tu i tato možnost. V tomto případě si od Vás lektor před začátkem lekce vybere v hotovosti cenu dle následujícího ceníku.
Pozn.: Všechny lekce v prvním týdnu sezóny PODZIM-ZIMA a JARO stojí pouze 100 Kč.


Ceník lekcí a kurzů podzim-zima 2023/2024

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity



www.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 4.9.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace