English Česky
NÁVAZNOSTI KURZŮ
Foto lektorů
... Rezervace

Návaznosti kurzů

Kurzy „pro začátečníky"

Jsou určené pro nové (úplné) začátečníky a samozřejmě i ty, kdo si chtějí kurz pro začátečníky zopakovat, aby lépe potrénovali základy.

Kurzy „pro začátečníky a mírně pokročilé"

Jsou určené jak pro nové (úplné) začátečníky, tak všechny, kdo už tento kurz minulou sezónu či dříve absolvovali – lektor učí každou sezónu jiné krokové vazby a choreografie.

Kurzy „pro mírně pokročilé"

Jsou určené především pro ty z vás, kdo minulou sezónu či dříve absolvovali kurzy pro začátečníky; úplní začátečníci se mohou přihlásit, ale musí počítat s rychlejším tempem výuky.

Kurzy „pro mírně a středně pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu nebo dříve absolvovali kurzy pro začátečníky nebo kurzy pro mír. a stř. pokr. – náplň kurzu je uzpůsobena oběma výchozím úrovním; úplní začátečníci se mohou přihlásit, ale musí počítat s rychlejším tempem výuky.

Kurzy „pro středně pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu absolvovali kurzy pro mírně pokročilé nebo alespoň kurzy pro začátečníky; kurzy jsou zcela nevhodné pro nové (úplné) začátečníky.

Kurzy „pro středně pokročilé a pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu absolvovali kurzy pro mírně pokročilé nebo alespoň kurzy pro začátečníky; kurzy jsou zcela nevhodné pro nové (úplné) začátečníky.

Kurzy „pro pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu absolvovali kurzy pro mírně a středně pokročilé nebo alespoň kurzy pro začátečníky; kurzy jsou zcela nevhodné pro nové (úplné) začátečníky.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2021 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 24.9.2021
TOPlist