English Česky
NÁVAZNOSTI KURZŮ
Foto lektorů
... Rezervace

Návaznosti kurzů

Kurzy „all levels"

Jsou otevřené pro všechny výkonnostní úrovně (začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí). Lektor úroveň přizpůsobuje převažující úrovni na lekci, tzn. pokud je na lekci převaha začátečníků, věnuje se více základům, pokud naopak na lekci převažují pokročilejší tanečníci, zaměřuje se více na pokročilejší kroky a pohyby. Obecně se dá říct, že pokud jste úplný začátečník, může být lekce tohoto typu trochu výzva, ale pokud jste typ člověka, který výzvy rád přijímá, jste na tomto kurzu určitě vítán/a. :) Pokročilí tanečníci naopak musí počítat s tím, že úroveň lekcí není primárně určena pouze pro pokročilé, takže část většiny lekcí bude věnována základům.

Kurzy „pro začátečníky"

Jsou určené pro nové (úplné) začátečníky a samozřejmě i ty, kdo si chtějí kurz pro začátečníky zopakovat, aby lépe potrénovali základy.

Kurzy „pro začátečníky a mírně pokročilé"

Jsou určené jak pro nové (úplné) začátečníky, tak všechny, kdo už tento kurz minulou sezónu či dříve absolvovali – lektor učí každou sezónu jiné krokové vazby a choreografie.

Kurzy „pro mírně pokročilé"

Jsou určené především pro ty z vás, kdo minulou sezónu či dříve absolvovali kurzy pro začátečníky; úplní začátečníci se mohou přihlásit, ale musí počítat s rychlejším tempem výuky.

Kurzy „pro mírně a středně pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu nebo dříve absolvovali kurzy pro začátečníky nebo kurzy pro mír. a stř. pokr. – náplň kurzu je uzpůsobena oběma výchozím úrovním; úplní začátečníci se mohou přihlásit, ale musí počítat s rychlejším tempem výuky.

Kurzy „pro středně pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu absolvovali kurzy pro mírně pokročilé nebo alespoň kurzy pro začátečníky; kurzy jsou zcela nevhodné pro nové (úplné) začátečníky.

Kurzy „pro středně pokročilé a pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu absolvovali kurzy pro mírně pokročilé nebo alespoň kurzy pro začátečníky; kurzy jsou zcela nevhodné pro nové (úplné) začátečníky.

Kurzy „pro pokročilé"

Jsou určené pro ty z vás, kdo minulou sezónu absolvovali kurzy pro mírně a středně pokročilé nebo alespoň kurzy pro začátečníky; kurzy jsou zcela nevhodné pro nové (úplné) začátečníky.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 24.5.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace