English Česky
K-POP
K-POP
... Taneční styly

Kurzy K-pop pro začátečníky a mírně pokročilé

Kurzy K-pop pro mírně a středně pokročilé

K-pop

K-pop (Kpop) neboli korejský pop vznikl v 90. letech minulého století v Jižní Korey původně jako moderní hudební žánr. K-popová hudba je výrazně inspirována populárními západními hudebními žánry a často v textech najdeme anglické fráze, zároveň si ale drží svou originalitu a výstřednost. V dnešním pojetí je K-pop chápán jako subkultura zahrnující hudbu, tanec a módu.

Tanec patří neodmyslitelně ke k-popové hudbě, a tak vznikl K-pop jako taneční styl a zároveň hudební žánr. K-pop částečně čerpá inspiraci z tanečních prvků z USA a Evropy, jako jsou LA Style nebo MTV Dance. Na druhou stranu je K-pop jedinečný důrazem na preciznost tanečních formací i samotných pohybů. Typické jsou opakované pasáže přímo reagující na melodii nebo text a přesné ostré pohyby k-popových tanečníků. Mezi nejznámější k-popové interprety v dnešní době patří Bigbang, SNSD, EXO, Twice, BTS, Seventeen, Red Velvet a mnoho dalších.

K-pop nezahrnuje jen jeden styl, ale každý si postupem času najde svoji vlastní cestu.


Michi & Wee

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 4.9.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace