English
Foto kurzuFoto kurzu
Femme flavor

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé


Kurz Femme flavor zahrnuje taneční styly Vogue, Waack (Waacking) a High heels (Heels dance).

Vogue

Vogue je styl, který vznikl v 70. letech v Harlemu v NY v rámci ballroom komunity, kterou založily trans ženy černošky. Vogue je od té doby tancem LGBTQAI+ lidí. Jeho základní inspirací je modeling a pózování. Existují 3 druhy vogue a nejstarším z nich je old way. Ta je nejvíce maskulinní a inspiruje se hieroglyfy, break dancem, vojenskou chůzí a dalšími. New way jako druhý nejstarší styl se věnuje hlavně protažení a rozsahům. Připomíná například gymnastiku a je složena zejména z těch nejvíce extravagantních póz. Poslední stylem a v dnešní době nejvíce populárním je vogue femme. Ten se odráží hlavně od hyperfeminity a má 5 elementů - hands performance, catwalk, duckwalk, spin and dip a floor performance.

Waack / Waacking

Waack je styl, kterému dala vzniknout LGBTQAI+ komunita v disco éře v 70.tých letech minulého století. Styl se tančí na disco a funk hudbu a základními elementy jsou pózování a exprese emocí. Dále waack čerpá z jazzu či locku a je znám pro svou jedinečnou a ikonickou techniku hands performance. Pro waack je důležitým elementem také móda.

High heels / Heels dance

Jak už název napovídá, čeká nás tanec na podpatcích. Heels dance může zahrnovat ruzné taneční styly tancované na podpatcích - sexy dance, kabaret, swing, latino, vogue. Důležité je pořídit si pohodlné boty, podpatek nemusí být moc vysoký. Pro udržení rovnováhy je lepší, když boty nemají vysokou platformu (podrážku). Ideálni jsou taneční boty - latinky nebo kozačky, kotníkové kozačky.

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace