English Česky
FEMME FLAVOR
Femme flavor
... Taneční styly

Kurzy Femme flavor pro začátečníky a mírně pokročilé

Femme flavor

Kurz Femme flavor zahrnuje taneční styly Vogue, Waack (Waacking) a High heels.

Vogue

Vogue je styl, který vznikl v 70. letech v Harlemu v NY v rámci ballroom komunity, kterou založily trans ženy černošky. Vogue je od té doby tancem LGBTQAI+ lidí. Jeho základní inspirací je modeling a pózování. Existují 3 druhy vogue a nejstarším z nich je old way. Ta je nejvíce maskulinní a inspiruje se hieroglyfy, break dancem, vojenskou chůzí a dalšími. New way jako druhý nejstarší styl se věnuje hlavně protažení a rozsahům. Připomíná například gymnastiku a je složena zejména z těch nejvíce extravagantních póz. Poslední stylem a v dnešní době nejvíce populárním je vogue femme. Ten se odráží hlavně od hyperfeminity a má 5 elementů - hands performance, catwalk, duckwalk, spin and dip a floor performance.

Waack (Waacking)

Waack je styl, kterému dala vzniknout LGBTQAI+ komunita v disco éře v 70.tých letech minulého století. Styl se tančí na disco a funk hudbu a základními elementy jsou pózování a exprese emocí. Dále waack čerpá z jazzu či locku a je znám pro svou jedinečnou a ikonickou techniku hands performance. Pro waack je důležitým elementem také móda.


Denis

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 15.4.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace