Taneční lekce Praha | TŠ Voila
English Česky
KURZY A LEKCE JARO 2022
CLASSES SPRING 2022
Foto lektorů




KURZY A LEKCE PODZIM-ZIMA 2022/2023

DĚTI A JUNIOŘI

Foto kurzu

Tanečky pro nejmenší: 3-5 let

ZAČÁTEČNÍCI
BARČA St 15:00-15:45 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
Foto kurzu

Street dance DĚTI: 6-10 let

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
KLARUŠ Út 16:00-17:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
BARČA St 16:00-17:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
Foto kurzu

Moderní tanec a základy baletu DĚTI: 7-10 let

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
TERKA N. St 16:00-17:00 (Můstek - velký sál)
Foto kurzu

Street dance JUNIOŘI: 11-14 let

V sezóně PODZIM-ZIMA 2022/2023 nebude probíhat.
Foto kurzu

Moderní tanec a základy baletu JUNIOŘI: 11-14 let

V sezóně PODZIM-ZIMA 2022/2023 nebude probíhat.




STREET

Foto kurzu

Street dance basics

V sezóně PODZIM-ZIMA 2022/2023 nebude probíhat.
Foto kurzu

Break dance

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
FAFEL / TADY Pá 18:30-20:00 (Můstek - velký sál)
Foto kurzu

Hip-hop

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
ROB Čt 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
ROB Čt 20:00-21:15 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
Foto kurzu

Popping

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
INA St 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
INA St 20:00-21:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
Foto kurzu

Locking

V sezóně PODZIM-ZIMA 2022/2023 nebude probíhat.
Foto kurzu

House dance

ZAČÁTEČNÍCI
HONZA St 18:45-20:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
HONZA St 20:00-21:15 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
Foto kurzu

Shuffle dance

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
ALEX Út 18:00-19:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
AĎA St 20:00-21:00 (Můstek - velký sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
AĎA St 17:00-18:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)

Foto kurzu

Urban choreo

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
ALEN Út 20:00-21:30 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)




LADIES

Foto kurzu

K-pop

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
NINA Po 16:00-17:30 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
ER Po 17:30-19:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
MICHI Út 16:30-18:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
ANEŽKA W. St 16:00-17:30 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
ANEŽKA W. Čt 16:15-17:45 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
TERRI Pá 17:00-18:30 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
NINA So 11:00-12:30 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
HAYLEY Ne 15:30-17:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
MICHI Út 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
ANEŽKA W. St 17:30-18:45 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
HAYLEY Pá 16:00-17:15 (Můstek - velký sál)

Foto kurzu

Dancehall

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
OTTO Po 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
Foto kurzu

Twerk

ZAČÁTEČNICE A MÍRNĚ POKROČILÉ
PAULA Čt 20:00-21:15 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÉ: CHOREO
PAULA Čt 17:45-19:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)




LATINO A PÁRY

Foto kurzu

Reggaeton pro ženy

ZAČÁTEČNICE A MÍRNĚ POKROČILÉ
ŽEŇA Po 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
Foto kurzu

Bachata pro ženy

ZAČÁTEČNICE A MÍRNĚ POKROČILÉ
ŽEŇA Út 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÉ
ŽEŇA Po 20:00-21:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
Foto kurzu

Salsa a bachata pro ženy

ZAČÁTEČNICE
ŽEŇA Út 20:00-21:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)
Foto kurzu

Kubánská salsa (páry)

ZAČÁTEČNÍCI (ÚROVEŇ I)
JONÁŠ & MÍŠA Út 19:00-20:15 (Můstek - velký sál)

MÍRNĚ POKROČILÍ (ÚROVEŇ II)
JONÁŠ & MÍŠA Út 20:15-21:30 (Můstek - velký sál)
Foto kurzu

Latinsko-americké tance pro ženy

ZAČÁTEČNICE
MARCELA Po 17:00-18:15 (Můstek - velký sál)
JANČA Ne 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÉ
MARCELA Po 19:15-20:15 (Můstek - velký sál)
Foto kurzu

Standardní a latinsko-americké tance (páry)

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
MARTIN Ne 17:00-18:15 (Můstek - velký sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
MARTIN Ne 18:15-19:30 (Můstek - velký sál)
Foto kurzu

Jazz & swing pro ženy

ZAČÁTEČNICE A MÍRNĚ POKROČILÉ
MARCELA Po 18:15-19:15 (Můstek - velký sál)




JAZZ, CONTEMPO, BALET

Foto kurzu

Lyrical jazz dance

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
MARCELA Po 20:15-21:15 (Můstek - velký sál)
Foto kurzu

Contemporary dance

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
TERKA N. St 17:00-18:30 (Můstek - velký sál)
ADEL Čt 19:45-21:15 (Můstek - velký sál)
BOHĎA Pá 17:15-18:30 (Můstek - velký sál)

IMPROVIZACE (ALL LEVELS)
BORA Čt 17:00-18:15 (Můstek - velký sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÍ
MARIE / BOHĎA St 18:30-20:00 (Můstek - velký sál)

Foto kurzu

Balet

ZAČÁTEČNÍCI A MÍRNĚ POKROČILÍ
ADEL Čt 18:15-19:45 (Můstek - velký sál)






ORIENT, AFRO

Foto kurzu

Břišní a orientální tance

ZAČÁTEČNICE
HELČA Po 17:00-18:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
RITA Pá 18:30-19:30 (Jiřího z Poděbrad - střední sál)

MÍRNĚ A STŘEDNĚ POKROČILÉ
HELČA Po 18:00-19:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
RITA Čt 19:00-20:00 (Jiřího z Poděbrad - malý sál)
Foto kurzu

Afrohouse & kuduro

V sezóně PODZIM-ZIMA 2022/2023 nebude probíhat.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.11.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace