English Česky
ČASTÉ DOTAZY
Foto lektorů
... O nás

Časté dotazy

Jak se přihlásit na kurz (1.lekci)?

Přihlašování na lekce, kurzy i workshopy probíhá prostřednictvím REZERVAČNÍHO SYSTÉMU. Rezervační systém umožňuje rezervovat jak jednotlivé lekce, tak celý kurz. V závislosti na Vaší volbě pak dostanete automatické potvrzení a případně také platební údaje pro úhradu kurzovného převodem na účet. Rezervace lekcí v rámci prvního týdne sezóny je zcela nezávazná a každá taková lekce stojí pouze 100 Kč.

Pokud Vám přihlášení prostřednictvím rezervačního systému dělá potíže, můžete se přihlásit emailem na info@tsvoila.cz, ve kterém uvedete:
- celý název, den a čas kurzu, o který máte zájem,
- Vaše jméno a příjmení,
- Váš e-mail,
- číslo Vašeho mobilního telefonu (nepovinný údaj - na mobil píšeme nebo voláme pouze v případě, že Vás potřebujeme bezodkladně kontaktovat),
- jakékoli dotazy týkající se tanečních kurzů.

Od kdy do kdy probíhá podzimní / jarní / letní sezóna?

Sezóna PODZIM-ZIMA 2023/2024: 18.9.2023 - 21.1.2024
Sezóna JARO 2024: 5.2.2024 - 26.5.2024

Daný taneční styl má vypsaných několik termínů lekcí za týden. Znamená to, že můžu chodit, který den chci?

Takovou možnost standardně nenabízíme. Po úvodní lekci si zvolíte konkrétní den a čas lekcí, který budete v rámci dané sezóny navštěvovat, a v tomto konkrétním kurzu si zarezervujete místo. Chcete-li lekce pravidelně navštěvovat 2krát týdně, je třeba si zakoupit 2 kurzy.

Po dohodě lze během sezóny vyměnit původně zvolený kurz za jiný, ovšem pouze po předchozí domluvě e-mailem. S výjimkou platby formou Single class není možné chodit zcela nepravidelně.

V případě, že se některé lekce nebudu moci zúčastnit, co můžu udělat pro to, aby mi tato lekce nepropadla?

Více informací naleznete v sekci Kurzy: přihlášení, náhrady, storno pod položkami "Absence (nevyužité lekce)" a "Zrušení (storno) rezervace kurzu".

Může se stát, že na lekci dorazí například 25 lidí, a tudíž budu mít v sále méně prostoru než bych si představoval/a?

Ano, ale výhradně v prvním týdnu sezóny (na 1. lekci kurzu).
První lekce každého kurzu má zvýšenou kapacitu, aby si mohl daný kurz vyzkoušet téměř kdokoli. Naproti tomu kapacita následujících 15 lekcí je striktně omezena na 10 až 20 osob (v závislosti na konkrétním kurzu a tanečním sálu).

Je možné absence využít v další sezóně?

Nahrazování absencí je možné pouze v rámci stejné sezóny. Po skončení sezóny možnost náhrady propadá. Jinými slovy, nevyužité lekce není v žádném případě možné přenášet do další sezóny. Absence podzimních a jarních kurzů nelze nahrazovat formou workshopů.

Můžu přijít na 1. lekci sezóny, ačkoli nemám o celý kurz zájem?

Ano, samozřejmě.
První lekce každého kurzu má zvýšenou kapacitu, aby si mohl daný kurz vyzkoušet téměř kdokoli. Těm z přihlášených, kteří se vejdou do vymezené kapacity 10-20 osob (v závislosti na konkrétním kurzu a tanečním sálu), držíme v kurzu místo. Ostatní, přihlášení jako náhradníci, mohou přijít také. Nemají však místo v kurzu jisté a musí počkat na rozhodnutí těch, kdo si v rezervačním systému rezervovali místo před nimi.

Kde najdu obchodní podmínky a systém placení?

Obchodní podmínky, jejichž součástí je mimo jiné také systém placení, najdete v sekci Ceny a podmínky.

Jak prokážu, že jsem student/ka?

Studenti mají povinnost se lektorovi prokázat platným potvrzením o studiu prezenční formy studia ZŠ, SŠ, VOŠ nebo VŠ. Za toto potvrzení je považováno:
- klasické "Potvrzení o studiu" s razítkem školy (dostanete ve Vaší škole),
- karta ISIC.
Je-li zcela evidentní, že je dítě mladší 15 let, potvrzení školní docházky samozřejmě nutné není.

Jak se kurzy platí? Je možné platit kartou?

Kurzy se platí převodem na bankovní účet. Více informací naleznete v sekci Ceny a podmínky. Platit debetní nebo kreditní kartou není možné - v sálech nemáme k dispozici platební terminál. Platba v hotovosti je možná pouze po předchozí domluvě (výjimkou je 100 Kč za první lekci kurzu, které se platí vždy hotově).

Minulou sezónu jsem absolvoval/a kurz pro začátečníky a rád bych pokračoval/a. Mám se hlásit znovu do začátečníků nebo do mírně pokročilých?

Kurzy pro mírně pokročilé u nás přímo navazují na kurzy pro začátečníky, proto se přihlaste do mírně pokročilých. Více info najdete v sekci Návaznosti kurzů.

Nevyhovuje mi ani 1 vypsaný čas lekcí...

Napište nám e-mail s návrhem Vám vyhovujících termínů, protože pokud bude zájem soustředěn i na jiný den, potažmo jinou hodinu, počet lekcí za týden je možné v rámci možností navýšit.

Přihlásím-li se na kurz ke konkrétnímu lektorovi, bude tento lektor na každé lekci?

Zpravidla ano. Lektoři uvedení u jednotlivách kurzů vedou daný kurz po celou dobu jeho trvání.
Mohou však nastat okolnosti, kvůli kterým se lektor na lekci nebude moct dostavit (nemoc, zranění, výjimečně důležité taneční vystoupení). V takovém případě si vyhrazujeme právo rozhodnout, zda Vašeho lektora zastoupí jiný lektor, nebo bude daná lekce zrušena a nahrazena bezprostředně po skončení taneční sezóny (zpravidla v den a čas dle rozvrhu, na který jste zvyklí). Bude-li lekce takto přesunuta, vždy Vás budeme informovat s co možná největším časovým předstihem.

Kurzy pro páry (Kubámská salsa, Standardní a latinsko-americké tance) mají zpravidla vypsané 2 taneční lektory. Na většině lekcí jsou přítomní oba uvedení lektoři, nicméně garantujeme vždy minimálně jednoho lektora z dané lektorské dvojice na každé lekci. Absence jednoho z lektorů na párových kurzech může být relativně častější než v případě sólových kurzů, jelikož absence jednoho z lektorů není důvodem ke změně náplně kurzu ani jednotlivých lekcí.

Ve Vaší nabídce jsem nenašel/nenašla taneční kurz, na který bych chtěl/a chodit...

Napište nám e-mail s popisem Vámi preferovaného tanečního stylu.
Pokud se takový taneční styl někde v Praze vyučuje, odkážeme Vás přímo na stránky konkurence. V případě, že bude více zájemců o tento taneční styl a bude jen trochu možné sehnat kvalitního lektora, pokusíme se tento kurz otevřít v příští sezóně.

Co si mám vzít s sebou na první lekci?

  1. Pití
  2. Ručník
  3. Dotazy
  4. - vše, na co jste dosud nedostali odpověď, týkající se tanečních kurzů
  5. Dobrou náladu
  6. - to je nejdůležitější!!! :)
  7. Vhodné taneční oblečení a obuv
    Určitě není nutné investovat peníze do oblečení ještě před 1. lekcí! To radši přijďte v ponožkách a pyžamu. :)

Jaké oblečení a obuv se běžně nosí na lekcích?

Informace k doporučenému tanečnímu oblečení a obuvi rozdělené podle jednotlivých tanečních stylů najdete pod tímto odkazem.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 15.4.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace