English
Foto lektorůFoto lektorů
Časté dotazy
FAQ

Jak se přihlásit na lekci/kurz?

Přihlašování na lekce a kurzy probíhá prostřednictvím REZERVAČNÍHO SYSTÉMU. Rezervační systém umožňuje rezervovat jak jednotlivé lekce, tak celý kurz. V závislosti na Vaší volbě pak dostanete automatické potvrzení a případně také platební údaje pro úhradu kurzovného převodem na účet.

Pokud Vám přihlášení prostřednictvím rezervačního systému dělá potíže, můžete se přihlásit emailem na info@tsvoila.cz, ve kterém uvedete:
- celý název, den a čas kurzu, o který máte zájem,
- Vaše jméno a příjmení,
- Váš e-mail,
- číslo Vašeho mobilního telefonu (nepovinný údaj - na mobil píšeme nebo voláme pouze v případě, že Vás potřebujeme bezodkladně kontaktovat),
- jakékoli dotazy týkající se tanečních kurzů.


Kdy stojí lekce pouze 100 Kč?

V prvním týdnu sezóny PODZIM-ZIMA (září) a v prvním týdnu sezóny JARO (únor) stojí všechny lekce pouze 100 Kč. Za tuto cenu si můžete vyzkoušet jednu nebo více lekcí. I na lekci za 100 Kč si prosím udělejte rezervaci.

Jestliže si chcete vyzkoušet lekci v jiném termínu (než v prvním týdnu sezóny), je to také možné, ale za lekci zaplatíte cenu single class. Na druhou stranu, rozhodnete-li se po lekci, že máte zájem chodit pravidelně na celý zbytek kurzu, za kurzovné zaplatíte pouze poměrnou část kurzovného a z ceny Vám odečteme také lekci, kterou jste platil/a za cenu single class.


Může se stát, že si zarezervuji první (zkušební) lekci kurzu a po první lekci zjistím, že už je kurz plně obsazený?

Ne, v případě prvního týdne sezóny JARO a PODZIM-ZIMA, kdy probíhají zkušební lekce za 100 Kč, se tohle stát nemůže. Ačkoli Vás rezervace první (zkušební) lekce nezavazuje k rezervaci celého kurzu, budeme Vám držet místo v celém kurzu až do konce první lekce. Pokud nám hned po první lekci nahlásíte na recepci, že máte o kurz zájem, místo pro Vás mít budeme. Pokud o kurz nebudete mít zájem, nic se neděje.


Jaký je rozdíl mezi rezervací 1 lekce (zkušební lekce za 100 Kč) a rezervací celého kurzu?

Rezervaci 1 lekce (první lekce kurzu) zvolte v případě, že si chcete daný kurz nejprve vyzkoušet a pak až se rozhodnout, jestli jej budete pravidelně navštěvovat. Aby se nestalo, že se kurz mezitím obsadí, budeme Vám držet místo v celém kurzu, a to až do konce první lekce. Pokud nám hned po první lekci nahlásíte na recepci, že máte o kurz zájem, místo pro Vás mít budeme. Pokud o kurz nebudete mít zájem, nic se neděje. Tímto způsobem se můžete přihlásit na více zkušebních lekcí a po první lekci si vybrat.

Rezervaci celého kurzu zvolte v případě, že už jste si jistý/á, že kurz chcete navštěvovat celý. Zvolíte-li tuto variantu, bude potřeba zaplatit kurz ještě před jeho začátkem. Bonusem za to budete mít první lekci daného kurzu zdarma (nebudete platit 100 Kč). Kurz zahrnuje 15 po sobě následujících lekcí probíhajících pravidelně každý týden ve stejném čase.


Od kdy do kdy probíhá podzimní / jarní / letní sezóna?

Sezóna LÉTO 2024: 17.6.2024 - 15.9.2024
Sezóna PODZIM-ZIMA 2024/2025: 16.9.2024 - 19.1.2025


Daný taneční styl má vypsaných několik termínů lekcí za týden. Znamená to, že můžu chodit, který den chci?

Takovou možnost standardně nenabízíme. Po úvodní lekci si zvolíte konkrétní den a čas lekcí, který budete v rámci dané sezóny navštěvovat, a v tomto konkrétním kurzu si zarezervujete místo. Chcete-li lekce pravidelně navštěvovat 2krát týdně, je třeba si zakoupit 2 kurzy.
Po dohodě lze během sezóny vyměnit původně zvolený kurz za jiný, ovšem pouze po předchozí domluvě e-mailem. S výjimkou platby formou Single class není možné chodit zcela nepravidelně.


Může se stát, že na lekci dorazí například 25 lidí, a tudíž budu mít v sále méně prostoru než bych si představoval/a?

Ano, ale výhradně v prvním týdnu sezóny (na 1. lekci kurzu).
První lekce každého kurzu má zvýšenou kapacitu, aby si mohl daný kurz vyzkoušet téměř kdokoli. Naproti tomu kapacita následujících 15 lekcí je striktně omezena na 10 až 24 osob (v závislosti na konkrétním kurzu a tanečním sálu).


V případě, že se některé lekce nebudu moci zúčastnit, co můžu udělat pro to, aby mi tato lekce nepropadla?

Více informací naleznete v sekci Kurzy: přihlášení, náhrady, storno pod položkou "Zrušení rezervace zaplacené lekce & náhradní vstupy".


Je možné absence využít v další sezóně?

Nahrazování absencí je možné pouze v rámci stejné sezóny. Po skončení sezóny možnost náhrady propadá. Jinými slovy, nevyužité lekce není v žádném případě možné přenášet do další sezóny.


Můžu přijít na 1. lekci sezóny, ačkoli nemám o celý kurz zájem?

Ano, samozřejmě.
První lekce každého kurzu má zvýšenou kapacitu, aby si mohl daný kurz vyzkoušet téměř kdokoli. Těm z přihlášených, kteří se vejdou do vymezené kapacity 10-20 osob (v závislosti na konkrétním kurzu a tanečním sálu), držíme v kurzu místo. Ostatní, přihlášení jako náhradníci, mohou přijít také. Nemají však místo v kurzu jisté a musí počkat na rozhodnutí těch, kdo si v rezervačním systému rezervovali místo před nimi.


Jak prokážu, že jsem student/ka?

Jste-li žák nebo student prezenční formy studia ZŠ, SŠ, VOŠ nebo VŠ (bez ohledu na věk), máte nárok na sníženou (studentskou) cenu některých kurzů a lekcí. Studenti mají povinnost se recepčnímu nebo lektorovi prokázat platným potvrzením o studiu (klasické papírové "Potvrzení o studiu" s razítkem školy, platná karta ISIC). Pozn.: Je-li zcela evidentní, že je dítě mladší 15 let, potvrzení školní docházky nutné není.


Jak se kurzy platí? Je možné platit kartou?

Kurzy se platí převodem na bankovní účet. Více informací naleznete v sekci Ceník. Platit debetní nebo kreditní kartou není možné - v sálech nemáme k dispozici platební terminál. Platba v hotovosti je možná pouze po předchozí domluvě (výjimkou je 100 Kč za první lekci kurzu, které se platí vždy hotově).


Minulou sezónu jsem absolvoval/a kurz pro začátečníky a rád bych pokračoval/a. Mám se hlásit znovu do začátečníků nebo do mírně pokročilých?

Kurzy pro mírně pokročilé u nás zpravidla navazují na kurzy pro začátečníky, proto se přihlaste do mírně pokročilých. Více info najdete v sekci Návaznosti kurzů.


Přihlásím-li se na kurz ke konkrétnímu lektorovi, bude tento lektor na každé lekci?

Zpravidla ano. Lektoři uvedení u jednotlivách kurzů vedou daný kurz po celou dobu jeho trvání.
Mohou však nastat okolnosti, kvůli kterým se lektor na lekci nebude moct dostavit (nemoc, zranění, doovolená, důležité taneční vystoupení). V takovém případě si vyhrazujeme právo rozhodnout, zda Vašeho lektora zastoupí jiný lektor, nebo bude daná lekce zrušena a nahrazena bezprostředně po skončení taneční sezóny (zpravidla v den a čas dle rozvrhu, na který jste zvyklí). Bude-li lekce takto přesunuta, vždy Vás budeme informovat s co možná největším časovým předstihem.
Kurzy pro páry mají často vypsané 2 taneční lektory. Na většině lekcí jsou přítomní oba uvedení lektoři, nicméně garantujeme vždy minimálně jednoho lektora z dané lektorské dvojice na každé lekci. Absence jednoho z lektorů na párových kurzech může být relativně častější než v případě sólových kurzů, jelikož absence jednoho z lektorů není důvodem ke změně náplně kurzu ani jednotlivých lekcí.


Co si mám vzít s sebou na první lekci?

1) Pití
2) Ručník
3) Dotazy - vše, na co jste dosud nedostali odpověď, týkající se tanečních kurzů
4) Dobrou náladu - to je nejdůležitější!!! :)
5) Vhodné taneční oblečení a obuv
Určitě není nutné investovat peníze do oblečení ještě před 1. lekcí! To radši přijďte v ponožkách a pyžamu. :)


Jaké oblečení a obuv se běžně nosí na lekcích?

Informace k doporučenému tanečnímu oblečení a obuvi rozdělené podle jednotlivých tanečních stylů najdete v sekci Doporučené oblečení.

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace