English
POPPING
POPPIN
... Taneční styly

Kurzy Popping pro začátečníky a mírně pokročilé

Kurzy Popping pro mírně a středně pokročilé

Popping (Poppin')

Tento tanec pochází ze západního pobřeží USA (San Francisco, Oakland, San Jose, Fresno a Kalifornie). Popping můžeme rozdělit na několik odlišných stylů: Waving (vlnění), Hitting (kontrakce svalů), Tickin', Animating, King Tut, Bobbing, Boogaloo, Robot a Mim. V USA se styly Poppingu rozdělily také na West Coast a East Coast (západní a východní pobřeží).

Západní styl je plynulejší a více kontrolovaný, zatímco na východě se Popping zformoval ve škubavé efekty tělem a celý taneční projev je více trhaný a zasekávaný. Nicméně to bylo nakonec západní pobřeží, které zkombinováním všech stylů plně rozvinulo tento taneční styl.

Nejznámější představitelé Poppingu byli Lockatron Jon a Shabba-Doo. Shabba přinesl Popping do New Yorku, který byl podle mnohých považován za první formu Hip-hopu. V New Yorku místní tanečníci přidali vlny a hladké pohyby. Přibližně v této formě existuje Popping dodnes.

Jaja Vaňková

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace