English
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
EMPLOYEE BENEFITS
Foto lektorů
... Jak na to...

Zaměstnanecké benefity

PLUXEE (SODEXO)

a) Sodexo (Pluxee): papírové poukazy

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná formou poukazů Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass či Bonus Pass. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě kombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost. Formou poukazů lze hradit základní i studentskou cenu.

b) Sodexo (Pluxee): elektronicky/kartou

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná také prostřednictvím elektronické platby Sodexo, a to formou ePassu, eVoucheru, nebo přímo Sodexo kartou. Formou benefitních bodů lze hradit základní i studentskou cenu.

V případě Sodexo ePassu zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Sodexo, vyhledejte zde naše taneční studio a převeďte příslušnou částku na náš účet vedený pod Sodexem. Přijetí platby Vám potvrdíme do 2 pracovních dnů. Neplaťte prosím lekci/kurz/workshop dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.

V případě Sodexo eVoucheru zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Sodexo a vytvořte si eVoucher na přesnou částku, kterou nám budete platit. Poté nám zavolejte (731142796) nebo napište email ohledně osobního setkání v tanečním studiu (info@tsvoila.cz). Po telefonu nebo osobně nám sdělíte číslo eVoucheru, který okamžitě uplatníme. Hned po uplatnění Vám přijde potvrzující sms s kódem a částkou platby. Kód nám nadiktujete a transakce bude tímto dokončena.

Při použití Sodexo karty probíhá platba podobně jako v případě eVoucheru. Důvodem je fakt, že v tanečních stuidiích nemáme k dispozici platební terminál. Zvolte tedy v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Poté nám zavolejte (731142796) nebo napište email ohledně osobního setkání v tanečním studiu (info@tsvoila.cz). Po telefonu nebo osobně nám sdělíte číslo Sodexo karty, které použijeme pro platbu příslušné částky. Před dokončením platby Vám přijde potvrzující sms s kódem a částkou platby. Kód nám nadiktujete a transakce bude tímto dokončena.


EDENRED

a) Edenred: papírové poukazy

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná formou poukazů Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura či Ticket Dárkový. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě kombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost. Formou poukazů lze hradit základní i studentskou cenu.

b) Edenred: elektronicky

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná také prostřednictvím elektronické platby Edenred, a to formou eTicketu. Formou benefitních bodů lze hradit základní i studentskou cenu.

V případě Edenred eTicket zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Edenred, vyhledejte zde naše taneční studio a převeďte příslušnou částku na náš účet vedený pod Edenredem. Přijetí platby Vám potvrdíme do 2 pracovních dnů. Neplaťte prosím lekci/kurz/workshop dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.


UP

a) Up: papírové poukazy

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná formou poukazů Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP či Cadhoc. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě kombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost. Formou poukazů lze hradit základní i studentskou cenu.

b) Up: elektronicky

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná také prostřednictvím elektronické platby Up, a to formou portálu Gallery Beta. Formou benefitních bodů lze hradit základní i studentskou cenu.

V případě platby přes Gallery Beta zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Gallery Beta (Up), vyhledejte zde naše taneční studio a převeďte příslušnou částku na náš účet vedený pod společností Up. Přijetí platby Vám potvrdíme do 2 pracovních dnů. Neplaťte prosím lekci/kurz/workshop dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.


BENEFITY.CZ

Úhradu kurzu, lekce nebo workshopu provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Benefity.cz.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat prostřednictvím rezervačního systému taneční školy a počkat na potvrzující email s platebními údaji. V našem rezervačním systému zvolte platbu převodem na účet. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem. Formou benefitů lze hradit základní i studentskou cenu.


BENEFIT PLUS

Úhradu kurzu, lekce nebo workshopu provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Benefit Plus.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat prostřednictvím rezervačního systému taneční školy a počkat na potvrzující email s platebními údaji. V našem rezervačním systému zvolte platbu převodem na účet. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem. Formou benefitů lze hradit základní i studentskou cenu.


MULTISPORT

Počínaje sezónou JARO 2023 jsme zcela ukončili spolupráci se společností MultiSport Benefit. MultiSportku už u nás nelze žádným způsobem využít.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace