English
Foto lektoraFoto lektora
Péťa Michnová

... O nás / Lektoři
Lektor

Ahoj! Jmenuji se Péťa a tanci se věnuji od svých 14 let. Tehdy jsem poprvé viděla film Let's Dance a okamžitě propadla hip hopové kultuře. Tenkrát jsem hodně poslouchala RnB, hip hop, rap a také se učila nejrůznější kroky podle tutorialů na YouTube. Kvůli finančním omezením jsem mohla chodit jen na kroužky v DDM. Proto jsem začala v DDM Praha 6, kde jsem se připojila k taneční skupině Redance. Po dvou letech mi byla nabídnuta pozice tanečního lektora, a tak jsem poprvé začala učit svoji vlastní taneční skupinu Redance Revolution, ve které jsme společně chodili na různá vystoupení a účastnili se soutěží.

Vždy mi záleželo na tom, abych svoji vášeň k tanci mohla předávat i ostatním dětem. Důvodem nebylo, aby měly jen rády tanec, ale hlavně aby si šly pevně za tím, co je baví a oslovuje. Nejvíce jsem vždy preferovala freestyle, seberozvoj a hledání svého osobitého stylu. Za ta léta jsem se věnovala řadě tanečních stylů, nejen hip hopu, ale i baletu, contemporary dance, break dance a dalším. Jako tanečník jsem si vždy říkala, že z každého stylu musím ovládnout alespoň něco, abych mohla říci, že opravdu umím tančit. Tento mindset zároveň velmi rozšířil mé obzory, a umožnil mi tak více pracovat s kroky a fantazií.

Shuffle dance se věnuji zhruba 3 roky. Začínala jsem u Míši Vašíčkové v Soul United a poté pokračovala u Ádi Volfové v taneční škole Voilà, kam jsem chodila 2 roky. Obě lektorky mi toho hodně předaly a pomohly mi se v tomto stylu najít. Byla jsem na Battle of Europe, účastnila se řady vystoupení, workshopů a natočila řadu shuffle videí.

Za svůj největší úspěch považuji motivování řady dětí k tomu, aby tanec milovaly a našly si svou vlastní cestu. Někteří z nich se posunuli na polo-profesionální úroveň nebo sami učí. Nedělám rozdíly. Každý se může naučit tančit, pokud aspoň trochu chce. A já tu vášeň a zkušenosti ráda předám.


Péťa

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace