English
Foto lektoraFoto lektora
Eliška "Elis" Dudáková

... O nás / Lektoři
Elis

Ahoj, jmenuji se Eliška. Shuffle tancuji od covid krize, kdy jsem měla možnost navštívit svůj první kurz v Českých Budějovicích, kam mě pomalu násilím dotáhla kamarádka. Nikdy jsem si ani ve snu nepředstavovala, že mě zrovna tento styl tance chytne natolik, že se stanu lektorem.

Odučila jsem jako student ČVUT několik kurzů na Strahově a pohltilo mě to natolik, že se chci posouvat dál. Shuffle se stal mou vášní. Miluji, když studenti odchází z hodiny s úsměvem na tváři a plní energie i po víc jak hodinovém kardiu.

Navštěvuji stále různé lekce a workshopy od těch nejlepších z ČR, ale i od světových špiček z Ameriky, Španělska, Francie či Rumunska. Baví mě se v shufflu posouvat, proto se těchto akcí účastním a sbírám inspiraci od svých vzorů. Shuffle je poměrně mladý taneční styl, stále se posouvá a vylepšuje, a to mě na tom baví.

Na svých lekcích kombinuji oba styly shuffle dance. Někdy vymyslím čistě cutting shapes sestavu a někdy je sestava více do melbourne. Jaký je mezi těmito styly rozdíl si vysvětlíme na hodinách. Naučím tě nejen základní kroky, ale i jejich kombinace, práci s prostorem a pohrajeme si i s muzikalitou. Hodiny shuffle dance vždy probíhají v příjemné atmosféře, bez negativních myšlenek, protože ty hned po startu hodiny prchají ven. Garantuji, že když na chvíli vystoupíš ze své komfortní zóny, stane se shuffle tvou novou závislostí.

„Někdo si myslí, že dobrým tanečníkem se musíš narodit, ale všichni dobří tanečníci, které znám, se museli učit a tvrdě trénovat.“


Elis

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace