English
Foto lektoraFoto lektora
Jíťa Malá

... O nás / Lektoři
Lektor

Pohyb na hudbu mi přinášel radost již od útlého dětství. I mě jako malou neminul balet, následovaly různé tanečky pro děti a celková všestranná pohybová průprava v Sokole. Během následujících let jsem postupně vyzkoušela několik tanečních stylů a různé formy cvičení. Věnovala jsem se nejenom závodnímu tancování latinsko-amerických tanců v páru, ale účastnila jsem se i řady soutěží tanečních skupin v kategorii „show dance“.

Od roku 2024 jsem akreditovanou trenérkou tanečních sportů.

Jelikož si bez latinsko-amerických tanců svůj život již nedokážu vůbec představit (šest dnů v týdnu trávím na tanečním parketě pod vedením jen těch nejlepších trenérů včetně vícemistrů světa), ráda bych vám na svých lekcích ukázala, proč se staly mojí srdeční záležitostí. Nemusíte se ničeho bát, vše si vysvětlíme, několikrát zopakujeme a vyzkoušíme na hudbu. Vítán je opravdu úplně každý bez ohledu na věk či předchozí taneční zkušenosti.

Pokud se chcete udržet v dobré kondici, zlepšit držení těla, zvýšit si sebevědomí, snížit stres a zažít spousty zábavy, latina je pro vás to pravé. Už teď se na vás moc těším.


Jíťa

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace