English
Foto kurzuFoto kurzu
Locking

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé


V roce 1969 se mezi pouličními tanečníky proslavil street dancer jménem Don Campbell. Tento mladý černoch se stal známým díky tanci, kterému se začalo říkat “Campbellock“. Don Campbell použil hydraulické kontrolované pohyby, které kombinoval s prudkými nekontrolovanými pohyby tzv. „tap-flash dance“, spolu s přesnými zastaveními – „lock”. V roce 1973 dal Don Campbell dohromady celou skupinu „lockerů“, vznikli The Lockers (Campbellock Dancers). Členy byli Penguin, Slim The Robot , Fluky Luke, "Campbellock jr." Pope, Toni Basil, "Shabba-Doo" Quinones. Don Campbell dokázal vytvořit tanec, který byl fyzickým ztělesněním tehdejší afroamerické funky kultury. Locking prostřednictvím svých pohybů vyjadřoval svobodu a emoce, což odráželo tehdejší funkový taneční proud.

Locking sloužil hlavně k pobavení přihlížejícího publika. Tento taneční styl se dá nejlépe popsat jako hravý tanec s přehnanými gesty a zřetelnými nevšedními rychlými pohyby, prokládanými krátkými pauzami, které jsou pro tento taneční styl charakteristické. Locking je funky tanec, který užívá kombinaci ukazování, protáčení zápěstí a tleskání, ale hlavně je to styl, který otevřel cestu Hip-hopu.

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace