English
ROB
rob
... Lektoři

Rob Tardík

Tanci se věnuji v podstatě celý život, konkrétně už 17 let. První úspěch na sebe nedal dlouho čekat a už v roce 2002 jsem jako sólista obsadil první místo na mistrovství ČR. To byl jeden z prvních zlomových okamžiků mojí taneční cesty. Další nastal, když jsem se začal věnovat streetovým stylům. Někdy v roce 2007 následovalo vzdělávací období a na soutěže jsem se vrátil až v roce 2011. O dva roky později jsem se v disciplíně sólo-hip hop, stal mistrem ČR a vydal se poprvé na mistrovství světa. Následující rok 2014 jsem svůj titul obhájil a následně vyrazil také na mistrovství Evropy, kde jsem obsadil 12. místo.
Další a asi největší zlom přišel v roce 2015, kdy jsme s bandou mých nejbližších vyrazili na tanečně-vzdělávací výlet do Los Angeles. Zde jsem absolvoval desítky a desítky lekcí od světových choreografů, trenérů, tanečníků a crews jakými jsou například: Miguel Zarate, Brandon Dumlao, Hollywood, Kinjazz, Boyboi, Tokumi, Rascal Randi, Amanda Grande a spousty dalších. Zde jsem propadl kouzlu streetjazzu a jógy a to moje taneční počínání změnilo nadobro. Po návratu jsem ovšem Hip-hopu nechtěl dát jen tak sbohem a sólové soutěže už jsem začal navštěvovat jako porotce. Začal jsem tedy navštěvovat battly a v roce 2016 jsem založil svou první battle crew BTBLAX.
Jako tanečník se neustále vzdělávám. Jsem aktivním členem BROTHERZ TERRITORY. Nadále navštěvuji lekce, workshopy i letní campy pod vedením nejrůznějších lektorů ať z Čech nebo ze světa.
Jako lektor, vedu tanečníky od svých 18-ti let. Na svých lekcích jsem vyučoval hip-hop a po návratu z LA jsem přidal i streetjazz. Jako choreograf pracuji v posledních letech na soutěžních i nesoutěžních vystoupeních, buď jako asistent choreografa, anebo v teamu choreografů.


Rob

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace