English Česky
RITA
Rita
... Lektoři
rita1

Margarita "Rita" Faizutdinova

Původem jsem z Ruska z uralského města. Orientálnímu tanci se věnuji skoro 6 let.

Před 3 roky jsem byla účastnicí taneční skupiny, s níž jsme dosáhly významných tanečních úspěchů a staly se vítězkami mnoha českých a mezinárodních orientálních soutěží (Mistrovství ČR 2017, Arabesque festival 2017, Talent Awards 2016, European Golden Cup 2016 in Slovakia, soutěž Hvězda Orientu 2017, Orient Connection atd.). Posledních pár let se pravidelně účastním orientálních soutěží v kategorii sólo. Vystoupení před diváky mi dává neuvěřitelnou energii a výhry v soutěžích motivují k dalšímu rozvoji v umění orientálního tance.

Ze všech orientálních tanečních stylů (a je jich spousta) mám nejraději mejanse, kde může tanečnice prokázat perfektní techniku svého těla a ovládání různými tanečními pomůckami (např. závoj, křídla). Také ráda tančím tablu, kde je hlavním cílem tanečnice ukázat vynikající výkon celé škály všemožných shimmy.

Ráda se učím novinkám orientálního tance a na svých hodinách se pečlivě starám o své studentky. Vždy vám ráda pomůžu, podpořím a odpovím na všechny vaše otázky.


Rita
rita1 rita2 rita3 rita4 rita5 rita6

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.11.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace