English Česky
RITA
Rita
... Lektoři

Margarita "Rita" Faizutdinova

Původem jsem z Ruska z uralského města. Orientálnímu tanci se věnuji 8 let.

Před 4 roky jsem byla účastnicí taneční skupiny Amira, s níž jsme dosáhly významných tanečních úspěchů a staly se vítězkami mnoha českých a mezinárodních orientálních soutěží (mistrovství ČR 2017, Arabesque festival 2017, Talent Awards 2016, European Golden Cup 2016 in Slovakia, soutěž Hvězda Orientu 2017, Orient Connection atd.). Posledních pár let se pravidelně účastním orientálních soutěží v kategorii sólo. V roce 2019 jsem v Polsku v soutěži Move Your Belly uspěla ve 2 kategoriích: 1. místo v kategorii sólo folklór, 2. místo v kategorii sólo raks sharki. Vyhrála jsem v pražské orientální soutěži Orient Connection 2022 v kategorii Klasika sólo dospělí. Vystoupení před diváky mi dává neuvěřitelnou energii a výhry v soutěžích motivují k dalšímu rozvoji v umění orientálního tance.

Ze všech orientálních tanečních stylů (a je jich spousta) mám nejraději mejanse, kde může tanečnice prokázat perfektní techniku svého těla a ovládání různými tanečními pomůckami (např. závoj, křídla). Také ráda tančím tablu, kde je hlavním cílem tanečnice ukázat vynikající výkon celé škály všemožných shimmy.

Ráda se učím novinkám orientálního tance a na svých hodinách se pečlivě starám o své studentky. Vždy vám ráda pomůžu, podpořím a odpovím na všechny vaše otázky.


Rita
rita1 rita2 rita3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 24.5.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace