English
Foto lektoraFoto lektora
Nina Brestovanská

... O nás / Lektoři
Lektor

Tanci jsem se věnovala už od malička. Začínala jsem s baletem, od kterého jsem se postupně dostala k dalším stylům, jako například street dance nebo klasické tance. Nic mě ale neoslovilo tak, jako k-pop, díky kterému jsem se k tanci po delší pauze znovu vrátila. Zaujala mě jeho originalita a rozmanitost, díky které si v něm, alespoň podle mě, každý přijde na své.

K-popu jako tanenčímu stylu se věnuji asi 4 roky a už přes rok jsem součástí skupiny Excelent, se kterou jsme nedávno oslavili prvních 150 000 shlédnutí u jednoho z našich tanečních videí na Youtube.

Přibližně před dvěma lety jsem začala s vyučováním k-popu na menších soukromých hodinách, které se postupně rozrostly v normální workshopy. Na mých kurzech je pro mě hlavní přátelská atmosféra, komunikace a energie. Vždy se snažím, aby se všichni cítili dobře a nebáli se ukázat, co v nich je. :)


Nina

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace