English
MARIE
Marie
... Lektoři

Marie Adamová

Tanec a já

Narodila jsem se v Praze, kde jsem se také věnovala různým tanečním přípravkám – TŠ Pirueta (Klasický tanec), přípravka Junior Dance v Dance Perfect (Moderní a současný tanec). Léta 2005 – 2008 jsem již strávila profesionální přípravou – na Divadelní fakultě AMU (Divadelní teorie a kritika) a TCP (Moderní a současný tanec). V letech 2008 – 2011 jsem absolvovala bakalářský studijní program na Hudební fakultě AMU (Pedagogika moderního tance). Dlouhodobě se zabývám jazzovým a muzikálovým tancem – workshopy s např. Sirpa Möksy, Volker Michl a další.

První profesionální jevištní zkušenosti jsem sbírala v rámci tance v operách Národního divadla v Praze a v projektu Kratochvílení divadla Continuo, následovaly studentské projekty AMU a různé mezinárodní spolupráce např. s Jennifer Monson (USA), Nurií Fragoso Armenta (MEX), Belgi Adigüzel (TUR), Seiline Valeé (FRA). Dlouhodobě jsem spolupracovala se souborem Teatr Novogo Fronta.

Pedagogické práci se věnuji pátým rokem, prošla jsem od přípravek pro předškolní děti až po kurzy pro seniory. :)
Nejčastěji učím moderní nebo jazzový tanec, jógu nebo herectví.


Jóga a já

Jógu jsem začala cvičit před téměř deseti lety, abych si srovnala svalové disbalance a lépe se připravila na dráhu profesionální tanečnice. Můj zájem o jógu pokračoval, proto jsem se rozhodla předávat svoje zkušenosti dál a v roce 2012 jsem vystudovala Českou akademii jógy (trenér III. stupně), po dalším praktikování jógy a vedení lekcí mi ale ani tohle nestačilo a v říjnu 2012 jsem nastoupila do tříletého kurzu na FTVS Jóga a jógová terapie, které jsem úspěšně zakončila v roce 2015.

Při lekci se snažím maximálně respektovat individuální možnosti a přednosti klienta, kladu důraz na přesné technické provedení pozic a upřednostňuji kvalitu pozic před kvantitou jejich provedení. Dále mi také záleží na pochopení základních principů jógy, na práci s dechem, koncentračních cvičeních a meditacích, protože jóga je spojení těla a mysli, a ne pouze krásně vytrénované svaly (ty se vytrénují v průběhu praxe samy :).


Marie

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace