English
MARCELA
Marcela
... Lektoři

Marcela Šmrhová

Už v předškolním věku jsem se začala věnovat gymnastice. Tento sport jsem si velmi zamilovala. Gymnastikou jsem strávila mnoho krásných let, zúčastnila jsem se velkého množství soutěží a nasbírala cenné zkušenosti, které jsem později zúročila v tanci.

Do světa tanečního sportu jsem se dostala shodou náhod, nicméně jeho vášeň a elegance mne okamžitě uchvátily. Nejdříve jsem tančila v Tanečním klubu Pelhřimov, poté jsem přestoupila do STK Praha. Kromě tanečního sportu jsem se postupně začala věnovat také jazzovému tanci, lindy hopu a akrobacii. Tančila jsem v česko-ruském seskupení Boogiecats, které mě dovedlo až do švédského Herrangu na celosvětově proslulý Herrang Dance Camp, tančila jsem pod vedením Terry Brock, Kathrine Kramer a mnoha dalších nesmírně inspirujících pedagogů a choreografů. Několik let jsem byla tanečnicí Zig – Zagu, taneční skupiny, se kterou jsem si zatančila například ve filmu České televize Rytmus v patách nebo v americkém velkofilmu Red Tails. Díky zálibě v kombinování žánrů jsem se seznámila s gymnastou Petrem Novákem a společně jsme se stali finalisty MČR Czech Dance Masters s choreografií You and Me.

Kromě tance jako takového se hodně věnuji choreografii, a proto také ráda učím soutěžní skupiny... zde ukázka poslední choreografie:
https://www.youtube.com/watch?v=N9OdDONSET8


Marcela

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace