English Česky
KLARUŠ
Klaruš
... Lektoři
klarus1

Klaruš Probstová

Tancovat jsem začala ve stepařské skupině TS Andrea v roce 2001. Největším úspěchem s touto skupinou byla účast na mistrovství světa v německé Riese. Pak jsem okusila kouzlo street dancu, které mě již navždy pohltilo. Prošla jsem několik tanečních skupin (Echo, TS Zkrat, DAP) a objela spousty soutěží a vystoupení. Pravidelně se účastním tanečních workshopů s místními i zahraničními lektory, které jsou pro mě nejcennějším zdrojem a inspirací pro růst.

Lektoři, kteří mě nejvíce inspirovali: Katka Eichlerová, Wahe, Miss Bibi, Jaja Vaňková, Michal Černý, Anet Antošová, Nobru, Quick crew, Suga pop, Kite, Yoshie, Henri Link a mnoho dalších.

Lektorskou činnost jsem zahájila v roce 2006 ve Fitness studiu Natálie, kde jsem vedla kurz tance pro děti a dorost. V TS Zkrat jsem zaskakovala za trenérku dětské soutěžní kategorie. Od roku 2010 se věnuji tvorbě choreografií také pro amatérské tanečníky/netanečníky. V TŠ Voila působím od roku 2014.

Nyní se street dance věnuji hlavně pro své potěšení, je nedílnou součástí mého života. Tanec pro mě neznamená být nejlepší a vyhrát, znamená pro mě prožít si své pocity naplno a uvolnit se od starostí co život přinese.


Klaruš

klarus1 klarus2

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 4.9.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace