English
Foto lektoraFoto lektora
Klára "NV" Nováková

... O nás / Lektoři
Klára

K-pop jsem poprvé objevila v roce 2018, kdy jsem viděla vystupovat skupinu EXO na Olympiádě. Nadchla mě jejich vystoupení a od té doby jsem propadla světu k-popu. Zanedlouho poté jsem se přidala do skupiny EXCELENT, kterou od roku 2019 vedu.

Ve skupině patřím k leaderům, kteří projekty vedou a učí choreografie ostatní členy. Mám zkušenosti s vedením různě početných skupin a udržením pozitivní a produktivní nálady. Sama chodím na open class různých choreografů pro rozšíření vlastních zkušeností a už se těším, až je budu moct předat na svých kurzech.

Na k-popu mě baví jeho různorodost a možnost propojení několika tanečních stylů do jedné písničky. Každý z fanoušků k-popu si najde své oblíbené skupiny, jejichž tance ho bude bavit tancovat. Já sama se zaměřuji na “boy group” choreografie, které budu na svých kurzech převážně učit. Několik holčičích choreografií se na mých kurzech určitě také objeví. Můžete se těšit na energické i pomalejší technické hodiny.


Klára "NV"

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace