English
Foto lektoraFoto lektora
Ilona "Ina" Bradáčová

... O nás / Lektoři
Ina

Do tanečního sálu jsem poprvé nahlédla jako puberťák a už tehdy mě tanec pohltil tak, že o 20 let později je to pořád moje největší vášeň. Posledních 12 let vedu tanečníky i jako lektorka. Za celou tu dobu jsem měla možnost vyzkoušet si hodně různých tanečních stylů, nejvíc si ale moje srdce získal poppin´. Kromě něj se ještě věnuju stylům waack a hype.

Pravidelně se účastním workshopů a soustředění, kde nasávám taneční skills od těch nejlepších tanečníků, jak z ČR, tak i ze zahraničí.

Tanečníci, od kterých jsem měla příležitost se učit: Jája Vaňková, Greenteck (CAN), Poppin Pete (USA), JRock (USA), Sadeck (FRA), Berry, Lucaso, Miro, Wahe, Angel Pop, Tomáš Smička, tanečníci IHOW a mnoho dalších.

Aktuálně tančím za crews Skillhunters a Outside the Box, a rozšiřuju svoje dovednosti v B-Soul a House of Nora. V minulosti jsem působila v tanečních skupinách Street Force Project, BDS Academy (poppers), UniQue a Crash Dance.

Tanec je pro mě vším. Vkládám do něj celé své srdce a věnuju všechnu svou energii. Snažím se v tanci neustále vzdělávat a rozvíjet, abych vše pak mohla předávat na svých lekcích dál.


Ina

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace