English Česky
INA
Ina
... Lektoři
ina1

Ilona "Ina" Bradáčová

Do tanečního sálu jsem poprvé nahlédla v 11 letech a už v té době mě tanec úplně pohltil. Dnes se tancování věnuji již asi dvanáctým rokem, velmi aktivně se mu však věnuji poledních 7 let. Během těchto let jsem měla možnost vyzkoušet si mnoho různých tanečních stylů, ale nakonec jsem zůstala u Street Dance, za kterého jsem si nejvíc zamilovala Poppin´, Lockin´, Hype a Hip Hop.

Pravidelně se účastním mnoha streetových workshopů, kurzů a soustředění, kde se učím od těch nejlepších lektorů jak z České republiky, tak ze zahraničí. Stejně tak se zúčastňuji battlů a dalších tanečních soutěží.

Když jsem dovršila 18 let, mohla jsem své taneční zkušenosti a dovednosti začít předávat dál jako lektorka. Mimo jiné jsem čtyři roky učila Street Dance a Hip hop v Domě dětí a mládeže v Praze 9 a již šestým rokem učím jak začátečníky, tak pokročilé v taneční škole Voila. Také se několik let organizačně a jako lektorka podílím na tanečním táboře pro DDM Horní Počernice.

Tanečníci, od kterých jsem se učila:
Linda Rančáková, Tomáš Smička, Martina Pirná, Pitkin, Miro Olšavský, Wahe Akopjan, Matěj a Michal Zvarovi, Adam Klempár, Adamito, Angel Pop, Petr Ježek, T-Boy, Spunky, Zizoe, Sabina Škodová, Svatka Kobzová, Tomáš Pražák, Jaja Vankova, Allan Lemaja (BRA), Nobru (BRA), U-Gin (GER), Jun Quemado (USA), Babson (FRA), Miguel Zarate (USA), Pacman (USA), Catarine (BRA)

Působila jsem v tanečních skupinách Crash Dance a UniQue. Momentálně tančím se Street Force Project a BDS Academy.

Tanec je pro mě vším, věnuji mu všechen svůj volný čas a vkládám do něj celé své srdce a veškerou energii. Tanec beru jako vyjádření svých emocí, nálady a pocitů. Snažím se v tanci stále vzdělávat a získávat nové zkušenosti, abych vše pak mohla předat dál. Nejdůležitější je pro mě milovat to, co dělám.


Ina

ina2 ina3 ina4 ina5 ina6 ina7

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Baletní představení Giselle


www.tsvoila.cz © 2019-2021 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 11.1.2022
TOPlist