English
HONZA
Honza
... Lektoři

Honza Svitlík

K tanci jsem se dostal poprvé až v 18 letech, kdy jsem postupně absolvoval 2 roky tanečních v KDŽ v Praze. V té době jsem také začal s Break dance pod vedením průkopníka Breakingu v Čechách, Petra Ježka. V 19 jsem souběžně s Breakem začal tancovat další streetové styly (House dance, Hip-hop, Locking, Popping, okrajově i další). Za více jak 15 let, co se tanci věnuji, jsem absolvoval řadu vystoupení, soutěží a battlů, účastnil se mnoha tanečních seminářů, workshopů a streetových soustředění.

Break dance mě krom zmiňovaného Petra Ježka učil Alfonzo, Kkozi, Sigi, Siňor, Chermi, Dexter (SK), Esi (SK), Funky Mike (AUS) a další vynikající bboys.

Ostatní streetové styly jsem se učil od Adama Klempára, Chermiho, Matěje Zvary, Jáji Vaňkové (ČR/USA), Sancheze, Angel Popa, Marowa (SK), Spunkeyho (SK), T-Boye (SK), Hira (JAP), Santy (JAP), Tonyho McGregora (USA), Batally (GER), Henryho Linka (USA), Kapely (FR), Bena (GE) a řady dalších. Tanečně mě obohatil také 3měsíční pobyt v Bostonu (USA) v létě 2017.

Ačkoli se stálě věnuji Breaku a Hip-hopu, několik posledních let se zaměřuji především na House dance, který mě ze všech streetových stylů pohltil nejvíce. Mou doménou je freestyle (improvizace). Miluju ten pocit, kdy vás dobrá hudba vede a tancujete aniž byste přemýšleli nad tím, jaký uděláte další krok, prostě se jen necháte vést hudbou a vychytáváte, co v ní zrovna slyšíte - co v ní vy slyšíte a jak ji vy cítíte teď a tady. To je pro mě pocit maximální svobody. :)

Kromě streetových stylů se posledních několik let věnuji také kubánské salse.

Na svých lekcích se zaměřuji především na výuku jednotlivých kroků a techniky, přesto část každé lekce věnuji také krokovým vazbám (krátkým choreografiím), abyste si potrénovali pohybovou paměť a hlavně aby vás tréninky bavily.

Obecně v životě nemám rád věty typu "měl bych ...". Buď něco opravdu musím, nebo prostě jen chci. Každý taneční styl má svá základní pravidla a principy, které spolu musíme zvládnout, abyste se cítili sebejistě. Pak už to bude jen o tom, co chcete a co vás baví. Tanec je pro mě čistá zábava, nic víc, nic míň! :)


Honza

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace