English Česky
HELČA
Helča
... Lektoři
helca1

Helča Tišlerová

Jmenuji se Helča a posledních pár let jsem strávila ve Francii, kde jsem měla příležitost se učit kromě místních i od egyptských lektorů jako Maya Sarsa, Sharon Kihara, Yulianna Voronina, Vaagn Tadevosyan, Mohamed Shanin.... Poslední dva roky jsem strávila hlavně pravidelným vystupováním a výukou tance jak dospělých, tak dětí. Mám za sebou vítězství na festivalech orientálního tance v Lyonu, Bordeaux, na severu Francie, nebo také i 3. místo na festivalu Orient Empire na Ukrajině.

Neustále se vzdělávám - momentálně ve fyzioterapii, abych mohla mým studentům nabídnout co nejosobnější a nejpřesnější pohled na pohyb a na orientální tanec. Největší odměnou je pro mě vidět pokrok studentů.

Co se týče kurzů, v rámci rozcvičky zahrnuji do výuky cvičení z pilates či Alexanderovy metody a tanečníků Gaga, abychom svaly dobře připravili na následnou aktivitu a také předešli zranění. Během výuky probereme základy, objevíme nové rytmy, naučíme se jak různé pohyby přizpůsobit sami sobě, jak rozvíjet svůj styl a jak být sebejistější v improvizaci. Moje kurzy jsou spíše než na choreografie zaměřené především na různé kombinace, jež slouží k pochopení pravidel v orientálním tanci a procvičení techniky. Pro info: Na hodinu přijďte v něčem pohodlném, jako třeba legíny a tričko. Budu se těšit! ;)


HelčaUkázky orientálních tanců na mém Instagramu:
Leden 2020
Duben 2020


helca1 helca2 helca3 helca4 helca5

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 29.6.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace