English
HELČA
Helča
... Lektoři

Helča Tišlerová

Do orientálních tanců jsem se zamilovala ve Francii, kde jsem se několik let učila od místních a také od egyptských lektorů (Maya Sarsa, Yulianna Voronina, Vaagn Tadevosyan, Mohamed Shanin, ...). Mám za sebou vítězství na festivalech orientálního tance v Bordeaux (2018), Lyonu (2019), Dunkerque (2019), nebo také i 3. místo na festivalu Orient Empire na Ukrajině (2019) a 1.místo na Hvězda Orientu v ČR (2021).

Neustále se vzdělávám v tanci i mimo něj – ať už díky škole ,,Pohyb je život'', jiným tanečním stylům (Mistři ČR v Contemporary ve skupině s choreografií Kvintesence, 2022), či metodě DNS ve fyzioterapii. Chci mým studentům nabídnout co nejosobitější pohled na orientální tanec a na pohyb obecně.Největší odměnou je pro mě vidět pokrok studentů a také když to, co se naučí na lekci, následně využívají i v každodenním životě.

Co čekat od mých kurzů:
Začátečnice: Objevíme základy včetně jednotlivých kroků, chůze, elegance rukou, odlišných rytmů a výrazu v tanci.
Mírně a středně pokročilé: Pro ty, co mají za sebou alespoň jeden rok orientálního tance či jiného tanečního stylu. Navážeme na nové kroky, cvičení a zaměříme se více na techniku a kombinace.

Na konci každé hodiny se můžete těšit na krátkou relaxaci. Lekce jsou ideální pro (znovu)objevení radosti z pohybu! Na hodinu přijďte v něčem pohodlném, jako třeba legíny a tričko, tančíme naboso. Budu se těšit ;)

Ukázky orientálních tanců na mém Facebooku / Youtube:
Září 2021 (Facebook, sólové vystoupení)
Červen 2023 (Youtube, vystoupení mého kurzu)


Helča

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace