English
FANDA
fanda
... Lektoři

Fanda Koláčný

Ahoj, přátelé mi nejčastěji říkají Fanda. Na internetu nebo na mých show vystupuju jako Modern Guide, nebo také česky Moderní průvodce. S tímto jménem jsme založili i "MG family", do které patří náš natáčecí tým a nejvíc podporující fanoušci. Společně vytváříme taneční a zábavná videa nebo taky zajišťujeme taneční vystoupení na akcích od párty klubů až po maturitní plesy. Já sám už tanec pár let učím.

Tanci se věnuji od první třídy na základní škole, takže asi 14 let. Jako malý jsem začínal tančit společenské tance v taneční škole "TAK Dance". Za 8 let společenských tanců jsem se účastnil Zimní dětské Olympiády 2018, získal ocenění "Mistr východních Čech 2016" a "Mistr České republiky 2014". Náš taneční klub prošel spoustou změn. Párkrát změnil jméno, já párkrát změnil taneční partnerku a dostal jsem se tak blízko k profesionální kariéře tanečníka, až jsem si uvědomil, že to vlastně není to, co bych chtěl dělat. V roce 2018 jsem skončil a začal se věnovat tanečnímu stylu shuffle.

Dva roky jsem trénoval shuffle doma v pokoji a začal covid. Volného času bylo tolik, že jsem se shufflu věnoval ještě víc a v té době jsem začal točit i videa. Od roku 2022 jsem shuffle vyučoval v Hradci Králové a teď v roce 2024 jsem se přesunul do Prahy kvůli škole.

Na svých lekcích tě nenaučím jenom shuffle. Naučím tě jak tančit, cítit hudbu, vystupovat na veřejnosti a být sebevědomý při každém kroku. Naučím tě tanec jako sport, jako umění a jako zábavu. Když budeš chtít, zvládneš to levou zadní... A leváci to zvládnou pravou zadní! 🙂 Moto pro moje lekce zní: "Já vám můžu otevřít dveře, ale projít jimi už musíte sami."


Fanda

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat

Fatal error: require(): Failed opening required 'foot-bkajdam.php' (include_path='.') in /web/htdocs3/tsvoilacz/home/www/lektori-fanda.php on line 94