English Česky
FAFEL
Fafelos
... Lektoři
fafelos0

Pavel "Fafel" Pešík

Jeden z vedlejších efektů puberty byl u mě zrod lásky k tanci. Dostal jsem se k němu přes mého staršího bratra, který v té době tancoval ve streetové skupině Free Dance Studio. Po zhlédnutí několika filmů a bráchova vystoupení jsem se začínal o tanec zajímat a také začal chodit do stejné skupiny. Během otevírání očí v tanečním světě jsem poznal i Break Dance (správný název Bboying/ Breakin), který se mi velice zalíbil. První pohyby, které mě naučil můj bratr, jsem trénoval na kartonu na ulici. Poté mě Martin "Dumply" Svitlík přibral do skupiny Street Force Project, kde jsem se toho hodně naučil.

Bboying mě natolik nadchl, že jsem začal tancovat naplno, jezdil na taneční workshopy, soutěže a battly. Čim více jsem se toho naučil, tím více mě to vtáhlo. Sbíral jsem také zkušenosti od známých bboys z celého světa, např. Poe One (Style Elements), Venum, Abstrak (Skill Methodz), Kid David (SBR), Roxrite, Dyzee (Supernaturalz), Funky Mike, Menno (Hustle kidz, Redbull Allstars), Focus (Flowmo, Finsko), ale i od bboys z českých crew Survivals, Pentifull, Opatow flavours a dalších. Těch jmen bylo hodně. Za každou radu jsem byl vždy rád a každá zkušenost či myšlenka mě posunula kolikrát nejen v breakinu, ale i v osobním životě.

V současné době se věnuji bboyingu na profesionální úrovni. Jezdím sám i se svojí skupinou Street Force/Killaz na taneční soutěže a battly jak po Čechách, tak i do zahraničí. Mezi mé/naše největší úspěchy zatím patří:
- 2. místo Opatow battle 2014, 2vs2,
- TOP16 Red Bull BC One CZ/SK Cypher 2015 (byl jsem mezi nejlepšími 16 bboys z celého Česka a Slovenska),
- 1. místo Altan bboy battle 2016,
- TOP4 Senftown festival 2016 (GER),
- 2. místo crew battle Floormaster 2017,
- 2. místo DableTrable - Breakin Jam (Slovensko) 2019,
- 2. místo Poppity Break 2020,
- 2. místo Street Festival 2021,
- 2. místo Flexible Dance battle 2021,
- 2. místo footwork contest Benefical Jam 2022,
- 3. místo Street Festival battle 2022.

Nezaměřuji se ale pouze na breakin a vždy se snažím zkoušet něco nového a díky tomu jsem byl součástí projektu skupiny Elements Community, se kterým jsme se stali absolutními vítězi Taneční skupiny roku 2015 a následně vystupovali mimo jiné také v New Yorku. Dále se skupinou Street Force ve spolupráci s Hanou Strejčkovou vystupujeme s divadelním představením „Ná Dech“ a také působíme v horrorové opeře „Vymítač“. Mám za sebou několik vystoupení pro firmy (Mercedes, Retro Jeans, Kilpi a další), vystupoval jsem jako tanečník v televizním seriálu Tvoje tvář má známí hlas nebo na koncertu Jiřího Korna 70. díky v O2 aréně. Vyzkoušel jsem si také roli tanečního modela pro Fashion shows v Čechách, v Německu a Rakousku.

Mě osobně na breakinu baví vše od tancování až po náročný triky. Rád vše kombinuji dohromady, a proto se na svých lekcích snažím předat veškeré svoje znalosti a zkušenosti, co jsem se naučil. Budu rád, když si každý z mých lekcí vezme to, co ho baví, a bude na tom pracovat dál. Dávám důraz jak na zvládnutí základů, tak i vytváření vlastních prvků a hledání vlastního stylu. Breakin je velice komplexní druh tance, takže se připravte, že na mých lekcích se celkem zapotíte a bude potřeba i kapka trpělivosti. Ale nebude chybět zábava a radost z tance.

Budu se na vás těšit.


Fafel

fafelos1 fafelos2 fafelos3 fafelos4 fafelos5 fafelos6 fafelos7 fafelos8 fafelos9 fafelos10

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 15.4.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace