English Česky
ER
er
... Lektoři
er1

Erika "Er" Nguyenová

Ahoj, jmenuji se Erika, ale přátelé mi zkráceně přezdívají Er. Po mých krušných začátcích s gymnastikou v 6 letech jsem závodně hrála basketbal za USK mládež. Mimo to jsem navštěvovala i uměleckou školu, kde jsem se věnovala sólovému zpěvu, hře na kytaru a klavír. Tanec pro mě tehdy představoval jen doplnění pěveckých představeních, ať už mých či mých idolů.

Až ve svých 14 letech jsem se poprvé odhodlala k první taneční lekci a hned jsem litovala, že jsem nezačala dřív. K-popu jako takovému jsem se začala plně věnovat od svých 16 let. Se svou skupinou SINNER jsme se dvakrát zúčastnili Changwon K-pop world Contestu. Ve skupině patřím k jedné z lektorek, které učí choreografii, což naopak naučilo mě velké trpělivosti a spolupráci ve větším kolektivu. Ráda probírám každý detail kroku, ale též mi nedělá problém přizpůsobit se ostatním. Těším se z každého člověka s nápady, který by oživil taneční kurzy.


Er

er2 er3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 15.4.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace