English
DITA
Dita
... Lektoři

Dita Vášová

Tanec byl vždy součástí mého života, věnuji se mu od doby, kdy jsem se naučila chodit. Začínala jsem s různými tanečními kroužky, od dětské všehochuti až po balet, a v sedmi letech jsem začala se společenským tancem. Tímto stylem tance jsem se inspirovala u své mamky, Blanky Vášové, která vlastní taneční školu. Měla jsem tedy možnost pravidelných soukromých hodin a díky ní jsem dostala dobré základy. Další trenéři, pod kterými jsem trénovala, jsou například Jiří Pixa, Pája a Honza Beránkovi, Dana Pavelková, Jiří Ševčík a Andrej Šimko. Společenské tance pomáhám či sama vyučuji v tanečních pro dospělé, kde je nutno klást velký důraz na metodiku a práci s lidmi. Tyto zkušenosti přenáším i do výuky k-pop choreografií.

Ve svých 15 letech jsem propadla k-popu, s čímž jdou ruku v ruce choreografie. Již čtyři roky jsem součástí skupiny Excelent, kde jsem jednou z leaderů. Kromě tance mě ze světa k-pop coverů baví vymýšlení outfitů, konceptů na natáčení a celková super atmosféra, která nás provází po celou dobu vytváření nějakého projektu. Díky svému klasickému základu se více zaměřuji na girl-group choreografie, ačkoliv klučičí choreografie mi také nejsou cizí.

Na mých lekcích se vždy drží pozitivní nálada, při které se člověk i lépe učí. Rychlost lekce přizpůsobuji vždy skupině tak, aby si z toho každý něco odnesl.


Dita


PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace