English
DENY
deny
... Lektoři

Denisa "Deny" Semeráková

Shuffle dance se věnuji od roku 2019, kdy jsem se k tomuto tanci dostala právě díky taneční škole Voilà. Hned od první lekce mě tento energický taneční styl naprosto pohltil. S pandemií a zavřenými studii jsem se základy učila převážně sama podle videí na Instagramu a YouTube. Následně jsem také navštěvovala kurzy Shuffle School Kalafa. Nový pohled na samotný tanec mi poskytla zkušenost půlročního pobytu ve španělské Valencii, kde jsem s místními tanečníky drilovala techniku, footwork, freestyle a hlavně kreativitu při tanci. Tvořivosti Shuffle Dance se meze nekladou a to je jeden z důvodů, proč jsem si tento tanec tolik oblíbila - zaručeně tě nikdy neomrzí! Navíc je to nejlepší kardio.

Jako tanečník na sobě neustále pracuji a snažím se posouvat jak v nových krocích, combos, footworku i freestylu. Věřím v nekonečný proces učení a tak nepřestávám navštěvovar lekce, workshopy, meetupy, inspirovat se od ostatních. Hudba a pohyb je mou důležitou součástí, už od chvíle kdy jsem 10 let závodila ve sportovní gymnastice, kromě Shuffle Dance se věnuji Fitness, běhu, yoze, snowboardu, surfu. Mezi mé největší zahraniční shuffle idoly patří Elena Cruz, Marktore, Vanseco, Thuy, Sterling, Marbiik.

A co očekávat na mém kurzu? Zejména hodně zábavy, energie, šťastných momentů z malých i velkých posunů, spoustu nových kroků, pilování techniky, choreografie, partu fajn lidí a možná i překonání sama/sám sebe a výstup z komfortní zóny.

Těším se na vás!


Deny

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat

Fatal error: require(): Failed opening required 'foot-bkajdam.php' (include_path='.') in /web/htdocs3/tsvoilacz/home/www/lektori-deny.php on line 92