English Česky
DENISE
Wee
... Lektoři
wee1

Denise Laňková

Tanec mě provází už od sedmi let, tehdy jsem začala navštěvovat základy baletu. Po dvou letech na základní umělecké škole, jsem díky kamarádce přešla na hip-hop a street dance. V těchto stylech jsem se opravdu našla. Hip-hop, street dance a mtv dance jsou styly, kterým se posledních čtrnáct let věnuji opravdu naplno.

Po přestěhování do Prahy v roce 2011 jsem si našla vlastní taneční skupinu - Oh My Girls. Díky vítězství na celosvětové soutěži KPOP World festival v Jižní Koreji, kde jsme s děvčaty vyhrály nejvyšší možnou cenu Grand prize v kategorii performance, se moje taneční kateriéra začala velice rychle posouvat. Od té doby jsem začala dostávat nabídky všelijakých tanečních workshopů pro mládež i děti. Učení miluji a vím že je to aktivita, které se nevzdám a budu v ní pokračovat co nejdéle to jen půjde.

Se skupinou pravidelně vystupujeme na nejrůznějších akcích po ČR i Evropě. Za ty roky zkušeností s tancem před lidmi velice ráda předávám nejen taneční zkušenosti ale i jak pracovat s výrazem a jak být při pohybu sebevědomá. S děvčaty ze skupiny tančíme převážně na hudební žánr zvaný KPOP, který se v ČR čím dál tím více rozrůstá.

Své lekce vedu tak, aby si je žáci užili a měli vždy super pocit. :)


Denise

denise2 denise3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 22.2.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace