English
Foto lektoraFoto lektora
Denise Laňková

... O nás / Lektoři
Lektor

Tanec mě provází už od sedmi let, tehdy jsem začala navštěvovat základy baletu. Po dvou letech na základní umělecké škole, jsem díky kamarádce přešla na hip-hop a street dance. V těchto stylech jsem se opravdu našla. Hip-hop, street dance a mtv dance jsou styly, kterým se posledních čtrnáct let věnuji opravdu naplno.

Po přestěhování do Prahy v roce 2011 jsem si našla vlastní taneční skupinu - Oh My Girls. Díky vítězství na celosvětové soutěži KPOP World festival v Jižní Koreji, kde jsme s děvčaty vyhrály nejvyšší možnou cenu Grand prize v kategorii performance, se moje taneční kateriéra začala velice rychle posouvat. Od té doby jsem začala dostávat nabídky všelijakých tanečních workshopů pro mládež i děti. Učení miluji a vím že je to aktivita, které se nevzdám a budu v ní pokračovat co nejdéle to jen půjde.

Se skupinou pravidelně vystupujeme na nejrůznějších akcích po ČR i Evropě. Za ty roky zkušeností s tancem před lidmi velice ráda předávám nejen taneční zkušenosti ale i jak pracovat s výrazem a jak být při pohybu sebevědomá. S děvčaty ze skupiny tančíme převážně na hudební žánr zvaný KPOP, který se v ČR čím dál tím více rozrůstá.

Své lekce vedu tak, aby si je žáci užili a měli vždy super pocit. :)


Denise

PŘIJÍMÁME ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity


NAŠI PARTNEŘI

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 18.7.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace