English Česky
DALŠÍ MOŽNOSTI PLATBY
Foto lektorů
... Ceny a podmínky

Další možnosti platby (Sodexo, Edenred, Up, Benefity, Benefit Plus)

1) SODEXO

a) Sodexo: papírové poukazy

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná formou poukazů Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový Pass či Bonus Pass. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě kombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost. Formou poukazů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

b) Sodexo: elektronicky/kartou

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná také prostřednictvím elektronické platby Sodexo, a to formou ePassu, eVoucheru, nebo přímo Sodexo kartou. Formou benefitních bodů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

V případě Sodexo ePassu zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Sodexo, vyhledejte zde naše taneční studio a převeďte příslušnou částku na náš účet vedený pod Sodexem. Přijetí platby Vám potvrdíme do 2 pracovních dnů. Neplaťte prosím lekci/kurz/workshop dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.

V případě Sodexo eVoucheru zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Sodexo a vytvořte si eVoucher na přesnou částku, kterou nám budete platit. Poté nám zavolejte (731142796) nebo napište email ohledně osobního setkání v tanečním studiu (info@tsvoila.cz). Po telefonu nebo osobně nám sdělíte číslo eVoucheru, který okamžitě uplatníme. Hned po uplatnění Vám přijde potvrzující sms s kódem a částkou platby. Kód nám nadiktujete a transakce bude tímto dokončena.

Při použití Sodexo karty probíhá platba podobně jako v případě eVoucheru. Důvodem je fakt, že v tanečních stuidiích nemáme k dispozici platební terminál. Zvolte tedy v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Poté nám zavolejte (731142796) nebo napište email ohledně osobního setkání v tanečním studiu (info@tsvoila.cz). Po telefonu nebo osobně nám sdělíte číslo Sodexo karty, které použijeme pro platbu příslušné částky. Před dokončením platby Vám přijde potvrzující sms s kódem a částkou platby. Kód nám nadiktujete a transakce bude tímto dokončena.


2) EDENRED

a) Edenred: papírové poukazy

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná formou poukazů Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura či Ticket Dárkový. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě kombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost. Formou poukazů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

b) Edenred: elektronicky

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná také prostřednictvím elektronické platby Edenred, a to formou eTicketu. Formou benefitních bodů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

V případě Edenred eTicket zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Edenred, vyhledejte zde naše taneční studio a převeďte příslušnou částku na náš účet vedený pod Edenredem. Přijetí platby Vám potvrdíme do 2 pracovních dnů. Neplaťte prosím lekci/kurz/workshop dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.


3) UP (Cheque Déjeuner)

a) Up: papírové poukazy

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná formou poukazů Unišek, Unišek+, Unišek+FKSP či Cadhoc. Platba kurzu se provádí stejným způsobem jako v hotovosti, a to zpravidla po skončení první (zkušební) lekce, na kterou dorazíte. Formou poukazů lze uhradit plnou cenu kurzu či lekce nebo poukazy při platbě kombinovat s hotovostí. Na poukazy nevracíme hotovost. Formou poukazů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

b) Up: elektronicky

Úhrada lekce, kurzu nebo workshopu je možná také prostřednictvím elektronické platby Up, a to formou portálu Gallery Beta. Formou benefitních bodů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

V případě platby přes Gallery Beta zvolte v našem rezervačním systému platbu převodem na účet. Následně se přihlaste do Vašeho uživatelského účtu Gallery Beta (Up), vyhledejte zde naše taneční studio a převeďte příslušnou částku na náš účet vedený pod společností Up. Přijetí platby Vám potvrdíme do 2 pracovních dnů. Neplaťte prosím lekci/kurz/workshop dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem.


4) Benefity

Úhradu kurzu, lekce nebo workshopu provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Benefity.cz.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat prostřednictvím rezervačního systému taneční školy a počkat na potvrzující email s platebními údaji. V našem rezervačním systému zvolte platbu převodem na účet. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem. Formou benefitů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.


5) Benefit Plus

Úhradu kurzu, lekce nebo workshopu provedete po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Benefit Plus.
Nezapomeňte, že je nejprve nutné si kurz rezervovat prostřednictvím rezervačního systému taneční školy a počkat na potvrzující email s platebními údaji. V našem rezervačním systému zvolte platbu převodem na účet. Neplaťte prosím kurz dříve, než Vás k tomu vyzveme emailem. Formou benefitů lze hradit základní či studentskou cenu, nikoli však cenu pro členy MultiClubu.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.11.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace