English Česky
MULTISPORT MULTICLUB: PODMÍNKY
Foto lektorů
... Ceny a podmínky

MultiSport & MultiClub: podmínky

Počínaje podzimní sezónou 2020 se naše spolupráce s MultiSportem přesunula do systému MultiClub: všichni držitelé karty MultiSport mají nárok na 30% slevu z ceny kurzů PODZIM-ZIMA a JARO. Pro uplatnění slevy je třeba v rezervačním systému taneční školy při registraci (nebo kdykoli později v nastavení profilu) vybrat v sekci "Označení" volbu "MultiClub". Rezervační systém Vám pak zobrazí ceny po slevě. Na první rezervované lekci následně ukážete lektorovi Vaši MultiSportku a doklad totožnosti s fotkou. MultiSportku už načítáme do počítače ani nezapisujeme do formuláře, slouží pouze jako potvrzení, že jste jejím držitelem. Nárok na slevu má výhradně držitel karty uvedený na kartě, je tedy nepřenosná. Nárok na slevu nelze uplatnit, není-li Vaše karta aktivní.

Slevu lze uplatnit pouze na kurzy PODZIM-ZIMA a JARO. Sleva se nevztahuje na kurzy LÉTO a jednorázově placené lekce (1. lekce kurzu, single class, workshopy). Jelikož kartu nenačítáme do počítače, slevu lze uplatnit na více lekcí denně. Stejně tak můžete Vaši MultiSportku využít ve stejný den i jinde (na jiném sportovišti), kde Vaši kartu načtou klasickým způsobem.

Veškeré aktuálně dostupné slevové akce najdete na webu MultiClubu. Každý držitel MultiSportky se může zdarma zaregistrovat, členství v MultiClubu je rovněž zdarma. Registrace na webu MultiClubu však není podmínkou uplatnění slevy v naší taneční škole. Stačí se zaregistrovat do rezervačním systému taneční školy, vybrat v profilu označení "MultiClub" a přinést MultiSportku na lekci / první lekci kurzu.

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.11.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace