English Česky
WEE
Wee
... Lektoři
wee1

Veronika "Wee" Poulová

I přes to, že jsem se k tanci dostala už ve svých školkovských letech, tak musím říct, že mi trvalo velmi dlouho, než jsem konečně našla ten správný styl, který mě baví nejvíce. Od tohoto nízkého věku až do přibližně 12 let jsem tedy "přebíhala" od country k aerobicu, baletu, modernímu baletu, discu, hip hopu až například i k základům scénického tance. Nic z toho mě ale nebavilo tak dlouho, abych u toho zůstala déle než rok.

Později jsem ale konečně narazila na k-pop (korejský pop), který mi absolutně vyhovoval, neboť se v něm objevovují prvky snad všech tanečních stylů, což je pro někoho jako jsem já naprosto ideální. A i když si velké procento lidí, kteří tento hudební styl neznají, představí něco jako vážnou hudbu, jen možná trochu vtipnější díky pro nás nesrozumitelnému jazyku, opak je pravdou. A abych sama alespoň částečně pomohla v rozšiřování tohoto stylu, začala jsem ve svých 15 letech vyučovat k-pop v Domě dětí a mládeže v Oseku. Tento kroužek jsem vedla tři roky, neboť poté jsem se odstěhovala do Prahy.

Co se týče mých vlastních zkušeností, tak jsem od 15 až do 18 byla součástí tanečního souboru VIVA JUMP Teplice. Souběžně s tím jsem také fungovala v mé vlastní skupině U.F.O, která se později se změnou členů přejmenovala na skupinu DfeatU. S těmito skupinami jsme měly to štěstí se dvakrát umístit na 3. místě na K-Pop Contestu v letech 2016 a 2017 a na 2. místě v roce 2018.

Vyučovat tanec mě baví především z toho důvodu, že každý má svůj osobitý styl, což znamená, že pokud naučíte sto různých lidí jeden a ten samý taneční krok, tak každý z nich si to pojme po svém. A proč právě k-pop? Protože přesně v tomto stylu je originalita více než vítána.


Wee

wee1 wee2 wee3 wee4

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 29.6.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace