English Česky
VERU
veru
... Lektoři
veru

Veronika "Veru" Dušková

K tanci jsem měla velmi vřelý vztah již od útlého věku, kdy jsem s radostí navštěvovala různé druhy tanečních kroužků. Moji rodiče mne totiž při poslechu jakékoliv hudby nemohli udržet v klidu. To, že se mi tanec stane osudovým, jsem však zjistila až v roce 2013, kdy jsem se rozhodla začít navštěvovat kurzy kubánské salsy v organizaci Salsa4Water, dnešní Dance4Water. Tanci jsem rychle propadla a po následující dva roky intenzivního tančení jsem si k salse přibrala i romantickou bachatu. Má vášeň k tancování se promítla i do motivace k organizování salsa a bachata kurzů pro zahraniční studenty na ČVUT v Praze v rámci neziskové organizace ISC. Zde jsem odučila dva roky, celkově čtyři kurzy salsy a jeden kurz bachaty. Nyní jsem již 1,5 roku dobrovolníkem v organizaci Dance4Water, kde vyučuji oba tyto tance na všech úrovních.

Ráda se též účastním různých domácích a zahraničních taneční festivalů a workshopů, jako například Bachata Magic v Praze či Bachaturo ve Varšavě.

Kubánskou salsu jsem se učila od skvělých tanečníků, především u Katky Loginov, Miriam Zabuďkové z Dance4Water a jeho dalších lektorů. Bachatu jsem se učila především od tanečníků: Alex + Laura (SPA), Andrea + Silvia (IT), Daniel + Pebbles (UK), Marcelo + Belén (ARG), Pavel + Eliška (CZ), Ronald + Alba (SPA), Sergio + Beige (SPA/HU).

Věřím, že každý se může naučit tancovat, pokud přidá trochu odhodlání a chuti učit se něčemu novému. Ráda vidím, když mají mí student při hodinách úsměv na tváři a baví mě sledovat, jak rostou a zlepšují se. To je pak pro mne největší odměna na světě.

Těším se na Vás na hodinách!


Veru

veru1 veru2 veru3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2021 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 11.6.2021
TOPlist