English Česky
TESS
Tess
... Lektoři
tess1

Tereza "Tess" Veberová

Tanci jsem se začala věnovat už v 6 letech. Nejprve jsem se zabývala tancem Disco dance v tanečním centru MOVE 21 v Českých Budějovicích, odkud pocházím. Pár let poté mi to už nestačilo a ovlivnil mě jiný styl - Street dance, kterému jsem se věnovala v taneční skupině Break Beat, později NG dance crew (České Budějovice). Po několika zkušenostech jako lektor a choreograf jsem se rozhodla jít dál a následně odešla do Prahy. V Praze jsem několik let tančila v Dance Academy Prague by Yemi A.D. pod vedením Zizoe a byla součástí JAD people.

Dancehallu jsem se začala věnovat cca. před 4 roky, navštěvovala jsem různé workshopy a open classy. Až tehdy jsem objevila, co mě opravdu naplňuje a dělá šťastnou. Tento taneční styl mě zcela pohltil a dá se říct, že jsem našla sama sebe. Aktivně se dancehallu věnuji 2-3 roky, během kterých jsem navštívila několik českých i zahraničních eventů (Skillz dem up, BIG UP camp Spain,…), samozřejmě nesměla chybět i cesta na Jamajku, kterou pravidelně navštěvuji, kde se vzdělávám i vystupuji.

Také organizuji dancehallové workshopy s tanečníky ze zahraničí, kteří nám mimo jiné pomáhají více pochopit danou kulturu. Dále organizuji pravidelné open classy v Praze.


Tess
Instagram: Tesssie.tess

tess2 tess3 tess4 tess5

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 29.6.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace