English Česky
TERRI
terri
... Lektoři
terri1

Tereza "Terri" Pešlová

Už od malička jsem se věnovala tanci. Od svých 6 let jsem tancovala street dance v taneční škole v Brně, se kterou jsme jezdili a vyhrávali různé soutěže. Od tance jsem si ale po nějaké době dala roční pauzu. Chtěla jsem přestoupit do jiné taneční školy, ale objevila jsem k-pop. Už dříve jsem, asi jako každý, slyšela písničku Gangnam style, ale vůbec jsem netušila, že se na něco takového tancuje. A už vůbec ne v Česku. Bylo mi čerstvě 16, když jsem zjistila, že se na Animefestu pořádá akce jménem Festdance. Tam bylo moje první solo vystoupení, díky kterému jsem se připojila do skupiny F.E. O rok později z této skupiny vzniklo Deja Vu, ve kterém působím dodnes. V roce 2018 jsme získaly druhé místo na akci Hangukon na Slovensku. Tento rok, 2019, se nám podařilo ulovit Divokou kartu na akci Festdance na Animefestu, díky kterému jsme si zařídily přímý postup na finále CZHW Contestu. S holkami mimo jiné vystupujeme na různých akcích a natáčíme videa kpop in public, které jsou na internetu čím dál tím více oblíbené. Nedávno jsme měly možnost oslavit 100 000 views na jednom z videí – Fancy – Twice public challenge.

S učením tance mám už také zkušenosti. Často jsem to právě já, kdo učí v naší skupině choreografie. Pořádala jsem i jeden taneční workshop v Brně, který byl velmi úspěšný. Moc se těším na nové zážitky a zkušenosti, které mi tyhle lekce přinesou.


Terri

terri2 terri3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 27.3.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace