English
TADY
tady
... Lektoři

Tadeáš "Tady" Vaňásek

S tancem jsem začal na druhém stupni základní školy v Domu dětí a mládeže jako s kroužkem, abych neseděl doma a začal se i nějak hýbat. Netrvalo dlouho a tancování mi neuvěřitelně přirostlo k srdci a chození jednou týdně na kroužek Street dance, mi nestačilo. Po roce jsem se rozhodl jet na taneční tábor, kde jsem objevil kouzlo stylu s názvem Breakin’ (stylu všeobecně spíše známého jako Break Dance). Dalším rokem jsem usoudil, že v DDM se nezlepšuji tak moc, jak bych chtěl a začal jsem trénovat ve dvou tanečních skupinách, Street dance v Soul United pod vedením Standy Proška a Breakin’ v Prague Breakin School u Honzy Pentifulla. Po pár letech jsem se přesunul do taneční skupiny v HDC Praha, kde momentálně tancuji v soutěžní složce, se kterou jsme se letos umístili na druhém místě v televizním finále Taneční skupiny roku 2019 v kategorii Hip Hop Unite malá skupinka, a stali se tak vícemistry ČR. Také zde vyučuji složky Break Dance a Street Dance.

S Prague Breakin School tancuji doteď a dosáhli jsme spolu jako skupina i jako jednotlivci spousty úspěchů – např.:
- 1. místo Bitva o trůn 2018 crew vs crew,
- Top 8 PBS Day 2 vs 2,
- Top 16 Street festival 2018 1 vs 1,
- Top 4 Dance Freud 2 vs 2.

Za celou svou taneční kariéru navštěvuji workshopy prvotřídních českých a mezinárodních tanečníků a věnuji se spoustu času rozvoji sama sebe jako tanečníka a svého stylu. Na Breakinu mě nejvíc baví hrát si s hudbou, kombinovat prvky a powermoves.

Na mých trénincích kladu důraz na zvládnutí základů, rozvoji kreativity a osobnosti tanečníka a práci s hudbou. Snažím se tréninky vždy co nejvíc přizpůsobit potřebám kurzistů, ale stále kladu důraz na komplexnost. Doufám že si mé tréninky užijete a že si z nich odnesete co nejvíc.


Tady

tady1 tady2 tady3 tady4 tady5

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefity

NAŠI PARTNEŘI:

Dárek k promoci Moje Masérna Beauty Nest Lingua nostra Kudyznudy.cz - tipy na výlet Obránci zvířat


www.tsvoila.cz © 2019-2024 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 12.6.2024
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace