English Česky
SOPHI
sophi
... Lektoři
sophi

Sofia "Sophi" Zubrytska

Tanec mě pronásleduje od malička. Ještě jsem neuměla sedět, ani chodit, a už jsem tančila. A dokonce jsem už tehdy měla svého prvního tanečního partnera – svého staršího bratra, který udělal všechno, co mi na očích viděl! Chtěla jsem, aby mě vyzval k tanci, tak stačilo jen k němu natáhnout ručku, a už jsme tančili! Chtělo se mi třeba létat nebo dělat záklony – nic pro něj nebyl problém! Vůbec jsme se nebáli ani nebezpečných akrobatických prvků, měla jsem na to super partnera!
Ale jak čas běžel, začala jsem myslet na sόlo-kariéru. Proto jakmile jsem se jako prcek naučila sedět, pustila jsem se do prvních pokusů o samostatnost v tanci. Výsledek stál za to! Už po prvním sόlo-vystoupení mi ohromný potlesk oznámil, že úspěšně začínám svůj taneční vzestup.
Po několika letech zdařilé sόlo-kariéry jsem dostala pár zajímavých nabídek od různých tanečných skupin. Po dlouhém uvažování jsem se nakonec rozhodla připojit se k jedné folkové skupině. Byly mi 4 roky a v tomto věku všechno bereš vážně. Následujících 13 let jsem s nimi tančila národní tance různých zemí a regionů.
V roli trenéra tanců jsem se poprvé ocitla už ve věku 15 let. Učila jsem třídu 10-12letých dětí a připravovali jsme se na vystoupení. Úspěch byl natolik velký, že nás prosili o další vystoupení.
Po takovém obrovském zdaru jsem se rozhodla přestěhovat do České republiky. Ale i tady jsem se neschovala před tancem a už 2 roky učím salsu a bachatu - jako dobrovolník v charitativní organizaci Dance4water. Vášeň těchto tanců mě ohromuje a živí energií. Možnost improvizace je právě to, co miluji na Salse nejvíc. Mám ráda pohyb, tanec a snažím se to předat všem, koho učím. Tímto můj taneční život rozhodně nekončí, protože, jak říkám - tanec mě pronásleduje! :)

Salsu jsem se učila od těchto lektorů:
Nikola Medic (Serbia);
Seo Fernandez (Cuba) & Marta Mazzaretto (It)
Barbara Jimenez (Cuba) & Alexander Carbo (Cuba)
Osmani Segura (Cuba) & Yalien Serrano (Cuba)
Madeline Rodriguez (Cuba) & Mario Charon (Cuba)
Yunaisy Farray (Sp) & Danger Rodriguez(Sp)

Bachatu mě učili tito lektoři:
Honza & Ina (CZ)
Andrea & Silvia (It)
Alex & Laura (Sp)
Daniel & Pebbles (UK)
Chris & Noor (Ger)
Miro (UK)


Sophi

sophi1 sophi2

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 27.3.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace