English Česky
RADUŠ
Raduš
... Lektoři
radus1

Raduš Lišková

Začala jsem tančit ve svých 17 letech. Nejdříve jsem se věnovala street dance (hip hop, house dance, funk), delší dobu jsem se zabývala i waackingem. Později jsem objevila dancehallovou hudbu a začala se zajímat o dancehall jako o taneční styl, který v té době v ČR ještě nebyl příliš rozšířený. O pár let později jsem díky videím a Janče J Jelínkové objevila africké moderní tance z Angoly - kuduro a afrohouse a začala se těmto tancům věnovat.

Navštívila jsem již několikrát Lisabon, kde jsem se zúčastnila akce Afrobattle Portugal. V roce 2017 jsem se spolu se svou taneční parťačkou Alexou Grig (Rumunsko) probojovala do finále a v roce 2018 do semifinále v battlu 2vs2 (afrohouse & kuduro). V Lisabonu jsem se také vzdělávala na privátních lekcích s místními tanečníky. Ráda jezdím do Polska na Kuduromanii, což je taneční festival specializovaný na afrohouse & kuduro. Právě tam jsem se do těchto tanečních stylů opravdu zamilovala a začala se jim naplno věnovat.

V listopadu 2018 jsem navštívila Angolu v rámci projektu Kambas - z Evropy do Angoly, který organizuje Jacinto Teca. Byla to pro mě cenná zkušenost a hlavně splněný sen. Poznávala jsem tak přímo v Angole místní kulturu, lidi, přírodu a samozřejmě i tancovala.

Mojí inspirací je kamarádka, taneční máma a skvělá tanečnice Janča J Jelínková, dále taky Blaya (bývalá členka Buraka Som Sistema) a Bolicao (tanečník z Portugalska). Momentálně působím v Praze, kde učím pravidelné open classy a trénuji soutěžní taneční složky.

Jsem zakladatelkou projektu Afros.cz a spolu s Ivon Szantovou a Lenkou Nedvědilovou jsme v Praze založili první českou afro crew, která se věnuje především africkým stylům z Angoly. V rámci Afros.cz pořádám každý rok charitativní akci Tancem proti rakovině na podporu Ligy proti rakovině.


Raduš

radus2 radus3 radus4 radus5 radus6 radus7 radus8

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.11.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace