English Česky
PASŤÁK
pastak
... Lektoři
pastak

Mirek "Pasťák" Pazdera

Narodil jsem se 29.3.1994 v Praze, tanci se věnuji od svých 13 let a vždy mě to táhlo spíše k funkovým stylům než k hip hopu či housu.
Začal jsem v taneční skupině Zkrat pod vedením Kateřiny Eichlerové, kde jsem dosáhl, stále jako junior, první místo na mistrovství Evropy v Poreči. První tři roky mé taneční kariéry jsem se věnoval také bboyingu, který mě učil můj tehdejší guru Jan Urban. Později jsem zůstal u poppingu a lockingu, který do mě dostal hlavně Wahe Akopjan nebo Robert Spyroby Nový. Jak šel čas dál, přestoupil jsem do taneční skupiny BDS Academy, kde jsem dále vzkvétal ve všech stylech pod pevnou rukou Daniela Liptáka, Miroslava Olšavského a Andyho Urysiaka. Podařilo se mi tak získat 2. místo v IDO hip hop extralize na mistrovství Evropy.

Věnuji se hlavně battlování, je to moje inspirace a zdroj energie pro tanec. Nejvíce se mi dařilo s mojí funkovou sestrou v roce 2016 na Juste Debout v Polsku, kde jsme skončili na druhém místě.

Veškeré své lekce se snažím vést tak, aby bavily jak dospělé tak i děti, snažím se v každém kroku ukázat krásu a umění jednotlivých stylů a největším úspěchen pro mě je, když se alespoň jeden z mých žáků cítí po mé lekci alespoň o trochu více funky. :)


Pasťák

pastak1 pastak2 pastak3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2021 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 24.9.2021
TOPlist