English Česky
MIRIAM
Miriam
... Lektoři
miriam1

Miriam Zabuďková

Už od útlého věku jsem se věnovala tanci – prošla jsem si stepem i discem, a během střední školy navštěvovala - jak asi mnoho z vás - kurzy společenských tanců. Když jsem se odstěhovala z rodného města na vysokou, pustila jsem se do vyššího levelu – soutěžní taneční sport. Byla to pro mě velká výzva, zvlášť proto, že jsem jako většina v téhle „branži“ měla problém najít vhodného partnera, který by byl ochotný a schopný se mnou trénovat. Pak přišla Praha.

Hned po nastěhování jsem objevila organizaci Salsa4Water, kde se mě chopila její zakladatelka Katka Lundáková, a naučila mě kouzlu kubánské salsy. Dokud jsem ji nevyzkoušela, nevěřila jsem, že mě může něco v životě tak bavit. Nepotřebovala jsem už partnera, a trénovat jsem mohla v podstatě s kýmkoliv večer v klubu. Mohla jsem projevit svou osobnost a jednoduše se při tanci bavit, ne jen sledovat každičký detail. Po pár týdnech jsem se ke Katce přidala a začala pro Salsa4Water učit, což dělám dodnes. Přináší mi obrovskou radost sledovat, jak lidé při tanci rostou – nejen tanečně-technicky, ale i osobnostně. Salsa tohle všechno umožnila i mně, když jsem samu sebe viděla se zlepšovat, jelikož Salsa je improvizovaná a dodává sebevědomí a sílu.

Podobnou zkušenost se snažím přenést i do svých lekcí, které jsou hlavně o zábavě, padání zábran, sebevědomí a trávení času ve společnosti, přesně jako Salsa. Moc ráda Vás na svých kurzech uvítám – ať už na Salse pro ženy, nebo na individuálních lekcích. :)

PS: Lekce vedu jak slovensky (česky), tak anglicky. / I teach Salsa also in English if needed. ;)


Miriam

miriam2 miriam3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Lingua nostra

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2022 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.11.2022
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace