English Česky
LUCKA Č.
Lucka
... Lektoři
lucka1

Lucka Červíková

Narodila jsem se 26.3. 1987 v Táboře. V dětství jsem si prožila krásné taneční roky v taneční škole Atak Tábor, kde jsem se věnovala ze začátku společenskému tanci, později disco dance a show dance.V Praze jsem pak dostala skvělé základy hip hopu v taneční škole BDS Academy.

Ve své profesionální dráze jsem prošla spoluprácí s taneční agenturou Dancemodels a několik let jsem byla členkou profesionální taneční skupiny Dance2XS, kde jsem nasbírala spoustu tanečních zkušeností a skvělých zážitků.

Jako lektorka jsem se několik let věnovala malým tanečníkům v mini a dětské věkové kategorii v taneční škole B-Original. V současné době se už několik let zaměřuji na styly Ladies dance, High heels, Dancehall, Hip hop, Street dance.

Vystupovala jsem pro Wella tour, Londa tour, Alpine pro, OBI, Oriflame, OVB, Avon, Levis, kosmetické veletrhy, filmový festival v Karlových Varech, seriál První krok, pohádka V peřině, muzikál Matahari, televize: Hlas Československa, Superstar, Stardance, Silvestrovské pořady ČT, NOVA, BARRANDOV TV.


Lucka

lucka2 lucka3 lucka4 lucka5

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2021 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 11.6.2021
TOPlist