English Česky
KATE
Kate
... Lektoři
kate1

Kateřina "Kate" Netřebská

Vášeň pro tanec jsem našla už jako malé dítě, vždy jsem si příla stát na jevišti jako zpěvačka, herečka či tanečnice. Tanec mi nejprve nebyl dopřán, a tak jsem sama hledala cesty, jak se mu přiblížit. Přes školní vystoupení a soutěže jsem se v "teen věku" konečně dostala do taneční skupiny LAST MINUTE, kde jsem získala cenné základy Street Dance a dále tanečně rostla v komunitě BDS Academy.

Mými úplně prvními lektory byli Yemi a Linda Rančáková. Ve svých 14 letech jsem přirozeným způsobem našla lásku ke karibskému beatu a babičku požádala o koupi prvního CD Seana Paula. Následovaly protančené dny a noci na jedno jediné CD, které jsem měla. :) Poté jsem začala vyhledávat Dancehall komunitu a držela se své lektorky Káky z BDS Academy, díky které jsem se poprvé zúčastnila battlu Radia Spin a skončila na 2. místě. Vždycky mě více lákalo cestování po Americe než stabilní životní styl v ČR. První velké taneční zkušenosti jsem začala sbírat v NYC na Broadway Dance Center. Později jsem v LA vymetla za 3 měsíce všechna taneční studia.

Následovaly dlouhé odmlky a pauzy v tanci, hlavně kvůli studiu vysoké školy v Liberci. Kdo by to byl řekl, že jsem studovala NANOTECHNOLOGII. :D Vysokoškolská pauza byl obrovský "push" na to, abych se do tance znovu pořádně pustila a cestovala za ním mimo rodný domov. Tři měsíce v LA mě opět utvrdily, že dancehall je moje cesta a poprvé jsem odcestovala na Jamajku, což byl můj sen už od roku 2011, kdy moji cestu tenkrát přerušil vztah.

Na Jamajce jsem se spojila s místní komunitou, a mohla tak poprvné vytvořit cestu pro sebe a další studenty na Jamajku, kde jsem jim ukázala místní život v horách a dancehall. Mám svou dancehall crew HECTICGYALS a jsem členkou Xstyle Europe vedenou Nobrem z Brazílie. Mám za sebou i 4-člennou holčičí skupinu Just4dance a tour pro jazzového zpěváka Gary Browna po Floridě a New Orleans.

Ráda podporuji taneční eventy a akce a snažím si užít tanec s taneční komunitou. Vždycky mě hřeje u srdce, když vidím lidskou snahu něco umět, něčemu se věnovat a trénovat na vlastním rozvoji. I proto mě moc baví tanec učit. Být leaderem je cesta, která mě naplňuje. Ještě mám spoustu plánů, tak doufejme, že vše vyjde... :)


Kate

kate2 kate3 kate4 kate5 kate6 kate7

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay

ViletStavby
Kudyznudy.cz - tipy na výlet


www.tsvoila.cz © 2019-2021 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 11.6.2021
TOPlist