English Česky
BORA
bora
... Lektoři
bora1

Bora Debnárová

Tanci se věnuji od svých 12 let. Začínala jsem v Bánské Bystrici v tanečním souboru Tanyasan company zaměřeným na výrazový tanec s prvky neoklasiky. Po střední škole jsem začala studovat na Katedře pantomimy na HAMU. Po studiu jsem odcestovala do jižní Indie do státu Kerala, kde jsem se učila tradičnímu indickému tanci Bharanatyam. V roce 2021 jsem dokončila doktorské studium na Katedře loutkové tvorby na VŠMU, kde jsem vyučovala loutkoherce předmět Tělo a objekt, kde společně se studenty zkoumáme vztah těla a hmoty.

Spolupracovala jsem s divadelními skupinami jako např. Mime Fatalel, Mime Prague, Spitfire company Národní divadlo Praha a další. Aktivně se věnuji vlastní divadelní a taneční tvorbě. Absolvovala jsem mnoho workshopů se zajímavými osobnostmi od moderního tance, fyzického divadla či tance butho. Baví mě poznávat vlastní tělo a těla druhých v pohybu, objevovat možnosti těla a tím se přibližovat k hlubšímu poznání. Moje hodiny vycházejí z chi kungových cvičení v prostoru, floorworku, práce s gesty a izolacemi.

Tanec je pre mě komunikace s prostorem, kde zhmotňuji svůj vnitřní svět skrze tělo. Zajímám se o různé formy tance, které mi mohou tuto komunikaci rozšiřovat.


Bora

bora1 bora2 bora3

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme Edenred eTicket   Přijímáme Sodexo Card

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty BenefitPlus   Přijímáme karty Benefitywww.tsvoila.cz © 2019-2023 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 27.3.2023
TOPlist
Call Rezervace
Call Rezervace