Taneční škola Voila

Lucie "Cůca" Vránová

... Lektoři

K tanci jsem se dostala už jako malá. Asi jako každý jsem navštěvovala různé pohybové přípravky a rádoby taneční kroužky. V osmi letech jsem se šťastnou náhodou dozvěděla o taneční skupině Ariana, kde jsem se časem propracovala do výběrových kurzů. S touto taneční skupinou jsem zůstala 6 let, jako tanečník (déle jako lektor) a pod vedením výborné vedoucí Petry Růžičkové jsme dosáhli mnohých tanečních úspěchů. Zpočátku jsme trénovali discodance a klasiku, ale snaha naší vedoucí byla taková, že jsme se později začali vzdělávat i v ostatních tanečních stylech. V této době k nám přišla skvělá lektorka a tanečnice Svatava Kobzová a já se díky ní dostala k nejrůznějším streetovým stylům, které se učím dodnes.

V 15ti letech jsem tedy jako tanečník opustila Arianu a začala tančit s taneční skupinou EX. S touto skupinou jsme se stali několikanásobnými mistry Prahy a středních Čech, mistry Čech, vícemistry České republiky, finalovými účastníky Beat Street a účastnili se i mnohých jiných soutěží a battlů. Díky EXu jsem získala mnoho tanečních příležitostí a zkušeností. Od roku 2012 působím s nově vzniklou skupinou ELEMENTS COMMUNITY.

Jako lektorka a choreografka toho mám za sebou také spoustu. Učím vlastně již od 14ti let. Vedla jsem hlavně dětské a juniorské taneční složky (Ariana, EX a nyní DS Elements), které se úspěšně zúčastnily mnoha tanečních soutěží. Nadále již 6 let působím jako lektor v Dance stationu.

Kromě jiného se také každoročně vzdělávám na různých tanečních seminářích - např.: Street Dance kemp, Hip hop meeting, mezinárodní workshopy, vzdělávání v Londýně (Pineapple a Studio 68), atd.

Mezi mé profesionální zkušenosti patří například: vystoupení na firemních večírcích, TV pořad To byl náš hit, módní přehlídky (Dreft fashion show, Krakora design, promo akce značky Loap, Kenvelo a Jackpot, ...), galavečer MMA, Miss golf, vystupování se zpěvačkou Mistou, natáčení reklam, atd.

A můj cíl? „Stát se univerzálním tanečníkem”.

Cůca

Aktuálně

Foto č.0 Foto č.1 Foto č.2 Foto č.3 Foto č.4

Designed by Jan Svitlík
Copyright © 2013