English Česky
RADUŠ
Raduš
... Lektoři
radus1

Radka "Raduš" Lišková

Začala jsem tančit ve svých 17 letech. Nejdříve jsem se věnovala street dance (hip hop, house dance, funk), delší dobu jsem se zabývala i waackingem. Později jsem objevila dancehallovou hudbu a začala se zajímat o dancehall jako o taneční styl, který v té době v ČR ještě nebyl příliš rozšířený. O pár let později jsem se díky videím a Janče J. Jelínkové dozvěděla o moderních afrických tancích. Nejdříve jsem čerpala informace a základy od Janči, poté vyjížděla za vzděláním spíše do zahraničí, především do Polska na Kuduro Mania festival ve Varšavě.

V březnu 2017 jsem vycestovala do Portugalska, konkrétně do Lisabonu. Zde jsem tančila s nejlepšími tanečníky, jako jsou Fábio Krayze, Edgar Konsept, Pinipuki či Bolicao. Zúčastnila jsem se také akce Afrobattle Portugal a stala se spolu se svou kamarádkou z Afro D dancers finalistkou battlu 2vs2 v disciplíně afrohouse/kuduro. V rámci akce jsem absolvovala workshopy s Edmarem (Os Moikanos), Dinem (Os Desbloqueados) a Os Pilukas. V listopadu 2016 jsem vyhrála videocontest a získala free vstup na Piri Piri festival v Hamburku, kde jsem mohla během hlavní párty předvést svou afro show. V červenci 2015 jsem byla finalistkou Hard Ass Contestu na Kuduro Manii v disciplíně afrohouse/kuduro.

Jsem členkou několika crew - mezinárodní skupiny Afro D dancers, all stylové crew Wegets, afro-dancehallového uskupení Džíns crew spolu s Michaelou Šponerovou a sama vedu Afros.cz show team.

Dlouhodobě spolupracuji s umělcem Mauricem Yekou, pro jehož hudební videoklipy jsem vytvořila taneční choreografie a sama v nich účinkovala. Posledním společným dílem je videoklip Boma Ye z roku 2016. V minulosti jsem spolupracovala také s WED Teamem na reklamním spotu v africkém duchu pro Villu Memories. Na Dance Life Expu 2015 spolu s Vitorem Mendesem a jeho týmem jsem učila lekce Afro-Fitness.

Vystupovala jsem na mnoha akcích, jako např. Urbano Latino Festival, Fiesta Cubana con Vitamina, Piri Piri festival v Hamburku, Kuduro Mania v Polsku, na Mezinárodním dni tance (Frýdek-Místek, Brno) a dalších. Učila jsem na multikulturním festivalu Afro Bailar v Bratislavě v roce 2014, na A.S.U. Street Love Projectu vol. 4 či na lokálních párty v rámci Africa night v olomouckém klubu 15 minut.

Workshopy pořádám po celé České republice či vyučuji pro nejrůznější taneční skupiny (Danceway Praha, KM Kroměříž, TS Trick, TŠ Duckebat, Dancepoint, Tanec Active Žďár nad Sázavou, Limit Dance Corporation, Funky Dangers, Funky Beat, Nicola´s Dance Unico a další). Momentálně učím pravidelné lekce v pražském tanečním studiu SECTOR, v pražském a brněnském Centru tance a měla jsem i své vlastní kurzy v Olomouci.


Raduš

radus2 radus3 radus4 radus5 radus6 radus7

PŘIJÍMÁME POUKAZY A KARTY

Přijímáme poukazy Ticket Multi Přijímáme poukazy Ticket Sport&Kultura Přijímáme poukazy Ticket Darkový   Přijímáme poukazy Relax Pass, Flexi Pass a Dárkový Pass Přijímáme poukazy Fokus Pass

Přijímáme poukazy Unišek a Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+ Přijímáme poukazy Unišek+FKSP Přijímáme poukazy Cadhoc

Přijímáme karty Benefity   Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty BenefitPlus

PARTNEŘI

Dárek k promoci
Serghei Vlasenco

Lingua nostra

ENGLISHstay


www.tsvoila.cz © 2015 | Designed by Jan Svitlík

Poslední aktualizace: 10.12.2018
TOPlist